Wpis z mikrobloga

na informatyce powinieneś mieć zajęcia ale nie oczekuj jakiś cudów, same podstawy raczej


@honey___badger: U mnie było to na zasadzie "ogarnijcie sami interfejs" po to, żeby robić modele do faktycznych zajęć z OpenGL.
  • Odpowiedz
@Zjem_Ci_nos: U mnie na informatyce nie było nic. Jestem na trzecim roku i nie było nic. :)

Nasza "grafika komputerowa" polegała na tym, że robiliśmy przez pół semestru własny font, a następnie logo firmy + księgę identyfikacji wizualnej. " #informatyka "

  • Odpowiedz
@Zjem_Ci_nos u mnie na #informatyka na #pollub byl 1 przedmiot grafika z 30h ćwiczeń na których może z 1/4 bylo blenderem (podobno).

Najlepiej będzie w Gdańsku u Arłukowicza, ale nie oczekuj czegokolwiek więcej niz to czego byś się nauczył z jego kanału pkb.

Lepiej ogarnąć sobie samemu jakiś kurs.
  • Odpowiedz
  • 0
@Gorion103 ogarniam Pana Arłukowicza od dawna, żeby nie jego tutoriale to bym nic nie umiał w blenderze ( ͡° ͜ʖ ͡°).
To będę sobie coś powoli jeszcze ogarniał z kursów dodatkowych.
  • Odpowiedz
@Zjem_Ci_nos: polski kurs blendera wymienionego Pana to chyba najbardziej ogarnięty polski kurs :)

Ja na Politechnice Opolskiej na informatyce miałem blendera, autocada, inventor.

Ale jak ktoś napisał, same podstawy. Na 3 wystarczyło jakąś popierdółkę zrobić i
  • Odpowiedz