Wpis z mikrobloga

@Davvvi: CE może znaczyć albo Conformité Européenne albo China Export.
Poczytaj trochę, bo można się bardzo przejechać na tym :)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
Chodzi mi o CE ten o spełnianiu norm Eropejskich. Czy on jest konieczny? Ponoć telefony powinny go mieć a co z radyjkami?
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
Moje paczki z regóły idą na WER Warszawa i potem już do mnie. Ale jeszcze nie kupowałem elektroniki. A jak z VATem? Radio to koszt 40$. Jakie są szanse,że dostanę VAT nawet jeśli sprzedawca wyśle jako gift?
  • Odpowiedz
@Davvvi po pierwsze to daj sobie spokój! Będziesz żałował zakupu. Tylko fajnie nawigacja w nich działa a reszta do dno... Po drugie moje radio otworzył celnik, popatrzał na karton a tam tv for car za jakieś 21$ i powiedział yhym telewizor no ok. Zakleił i wysłał dalej ;-) Serio serio, sam zadzwoniłem do celnego pocztowego w Szczecinie i dosłownie miły Pan mi tak właśnie to powiedział ;-)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
Czytam po necie i to radyjko na które miałem chęć zbiera w miarę dobre recenzje. Poza tym jest najtańsze na Aliexpress. Chciałem je kupić fla dzieciaków. Czasem jak czekam gdzieś to bym bajkę im włączył i niech patrzą. Nie zależy mi na super jakości dźwięku. Aby dzisłało. Kłopot jest w tym,że Astra G nie umożliwia założenia 2din. Tylko przeróbka konsoli i mam dylemat.
  • Odpowiedz