Wpis z mikrobloga

  • 8
Dzisiaj pierwszy raz spałam ze stoperami w uszach. Nie pamiętam już kiedy ostatnio obudziłam się tak wypoczęta. Polecam.
#gownowpis
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@gouomp: Ja zauważyłem, że świetnie mi się śpi przy uchylonym oknie. Nie ważne, czy lato, czy zima.

A panna mi kiedyś dała spróbować tych stoperów, ale miałem jakąś jazdę, że później ich nie wyciągnę z ucha także odpuściłem.

Zresztą, jak się obudzić, jak budzika nie słychać? ;d
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@przypadkowylogin ja kupiłam sobie takie piankowe w rossmannie. Są bardzo mięciutkie. Czujesz, że masz coś w uszach, ale to nie jest nic nieprzyjemnego. Jak byłam w aptece to zaproponowali mi woskowe, ale tych nie wzięłam, bo właśnie bałam się, że uszy będą mnie boleć. Piankowe z rossmanna polecam z całego serca.
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@shadowsof2 nie no, ja też muszę spać przy uchylonym oknie, ale mieszkam przy bardzo ruchliwej ulicy a ostatnio mam problemy z zasypianiem, więc wymyśliłam sobie te stopery. Wyciągniesz je, nie bój się xD a budzik słychać normalnie, bo przecież stopery nie zagluszają dźwięku całkowicie, bo nie mogą. Wtedy bolałaby Cię głowa pewnie.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@AESTHETlC nie, piankowe. Musisz tylko zgnieść na początku, żeby włożyć do ucha a potem one jakby pęcznieją. Te, które mam są w różnych kolorach.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@AESTHETlC a to, że słyszysz dźwięki to normalne, bo przecież wątpię, żeby kiedykolwiek dopuścili do sprzedaży stopery, które całkiem zagłuszają. Od tego musi boleć głowa.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@GrammarNazi ja bez tabsów od jakiegoś czasu nie zasnę. Ale wczoraj zamieniłam swoje tabletki nasenne na forsen forte + stopery i efekt ten sam. Musiałam coś wymyślić, bo mój organizm za bardzo przyzwyczajał się już do tabletek i bałam się, że zaraz się uzależnię.
  • Odpowiedz