Wpis z mikrobloga

ejejeje #4konserwy #bekazpisu bo ja już nie wiem XD

Leszek Balcerowicz to w końcu komunista czy neoliberał? XD

1. Wykładowca w Instytucie Podstawowych Problemów Marksizmu-Leninizmu przy KC PZPR: http://niezalezna.pl/102357-internauci-ostro-o-balcerowiczu-wsciekly-w-koncu-wali-sie-jego-system

2. Twórca zgniłego systemu liberalnego, który odbierał ludziom godność, pracę i niszczył polską gospodarkę: https://wpolityce.pl/polityka/349037-nasz-wywiad-jan-pietrzak-polska-wreszcie-staje-sie-polska-protesty-wynikaja-z-leku-ze-winni-lajdactw-i-zdrady-zostana-osadzeni

#neuropa #2zdrajcy #polityka
RPG-7 - ejejeje #4konserwy #bekazpisu bo ja już nie wiem XD

Leszek Balcerowicz to ...

źródło: comment_ZnkKdA5qFONx9sQJQyhCv7zwZCxoXPZg.jpg

Pobierz

Leszke to bardziej:

  • 1 37.6% (124)
  • 2 62.4% (206)

Oddanych głosów: 330

  • 53
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Hans_Olo: Wystarczająco za dużo zmarnowałem na to czasu i tak, mam tworzyć opracowania i zbierać dowody dla krzykacza ze związkowym nastawieniem jak widzę? ;D Ta wow super technologia FSO może miała wartość za Żelazną Kurtyną jedynie xD Jak widać się to nie opłaciło zupełnie a krzykacze związkowi wywalczyli co widać :P
  • Odpowiedz
@Saeglopur: nie wiem w którym momencie wywnioskowałeś, że moje wypowiedzi mają jakiś pretensjonalny ton. Od winy związkowców zacząłem wywód. Nie mam nic doczynienia ze związkami, za to mam bardzo dużo do czynienia z auto motive, a w szczególności z vw. Jako Poznaniak muszę i zdaję sobie sprawę, że tarpan wygrał z przegranej pozycji, ponieważ równie dobrze możnaby otworzyć produkcję pod chmurką. Gadanie o podwalinach pod A2 w 1992 roku to
  • Odpowiedz
oraz kreski na mapach z planami Hitlera.


@Hans_Olo: I to jest sprawa kluczowa - decydująca wręcz ( ) Linia kolejowa była od chyba zawsze, też z resztą przez Niemców budowana pokolenia temu i do dziś większość transportu do Niemiec z fabryk VW wraca właśnie tym sposobem :) Po prostu o co mi chodzi - logistycznie itp. trudno o lepszą sytuacje jeszcze wtedy.
  • Odpowiedz
@RPG-7: Balcerowicz nie ma nic wspólnego z liberalizmem gospodarczym, jego uwielbienie wynika raczej z głupoty i ignorancji ekonomicznej.
  • Odpowiedz