Wpis z mikrobloga

@jack-lumberjack: 940
@MrPickles: nie podał ceny, powiedziałem mu 650 (żeby z lawetą mi się jeszcze opłacało go wziąć) to stwierdził, że za tyle to alternator mi może sprzedać.
w AMBIT dają 450zł jak na kołach przyjedzie samochód
@Platimir: @Zjem_Ci_nos: to jest diesel. Ja wiem ile to jest warte, to jest warte co najwyżej tyle ile most, silnik i felgi, to moze uda się mu sprzedać, albo będzie się bujał, bo ceny ma kosmiczne. Z gościem nie da się rozmawiać. Ja kupiłem w pełni sprawne, jeżdżące volvo 940 (z lpg) 3 lata temu za 1500zł to ile za takiego zgniotka wziąć?
@chrupol: coś tam jego wnuk pomagał dziś sprzątać, ale z tego co wiem, to czekają na kasę ze zbiórki. Gościu już sobie mechanika ugadywał na przekładkę gratów do innej budy. Tak nie robi osoba która nie ma kasy, ew. liczą, że coś im zostanie z tej zbiórki.
@Platimir: ale cenią się redblocki, a nie diesle, sam jeżdżę 2.0 turbo (kupiłem za 3500) i mam jeszcze 2.0n/a, myślałem ,że to będzie
@Platimir: ha! mam b200ft i b200f, będę wrzucał większe turbo, bo coś słabo się odpycha, b200f to w sumie zapasowy samochód, więcej stoi jak jeździ. Niestety nigdzie nie mogę znaleźć sensownego info z jakich aut można turbiny wrzucić, szczególnie, że oryginalna jest chłodzona.