Wpis z mikrobloga



@maniakbitcoin: i się przyzwyczaił ;) ale postanowiłam skończyć z ciągłym usługiwaniem. Odkąd przestałam po nim zmywać, zbierać schodzoną bieliznę/ skarpetki, prasować.. Zrobił z pokoju wysypisko śmierci, na sztangach mu leżą bokserki użyte, na łóżku ma brudne naczynia i sztućce.. Temat rzeka. Skończyło się załatwianie w urzędzie, na poczcie, latanie po przychodniach/ sklepach.. Mu się nawet gazu nie chce wyłączyć, czy wyłączyć światła w łazience jak skończy się załatwiać. Muszę się
  • Odpowiedz
@Karoleer: pewnie bardzo duża, tak samo jak różnica o 5kg przy wyciskaniu dużych ilości, ale jeżeli już zacząłeś mi wkładać pewne słowa w usta to też mi sie nie chce dyskutować, zluzuj.
  • Odpowiedz
@dnasstorm: Ja się do rachunków dokładam, on- dba wyłącznie o swoje zachcianki, kupuje sobie oryginalne buty, ubrania, stroje sportowe na siłownie, najnowsze bidony, pasy treningowe, ma nowy do martwego ciągu, rękawice, taśmy wzmacniające, miarki, wagę sobie kuchenną ostatnio sprezentował, a kilka dni temu pocztą mu znowu nowy pillbox przyszedł.. Daj spokój. Nie przegadasz mu, raz nie wytrzymałam, i mu wykrzyczałam, że się zachowuje jak narcyz na utrzymaniu, palnęłam go z
  • Odpowiedz