Wpis z mikrobloga

@MiltonSquire: Ja mam brata 7 lat starszego (ja 22- jutro mam urodziny, on 29), ale jakoś nigdy nie był dla mnie wzorem do naśladowania, ciągle przysparza kłopoty, zawsze musiałam robić to co chciał, załatwiać mu wszystko, biegać do sklepów, robić kanapki, sprzątać, zmywać, upominać, pamiętać o tym, o czym on zapominał, odbierać jego listy, awizo, kilka razy go taszczyłam z baru.. On 170 cm +, ja 160.. On 59 cm w
Nie, mój brat od 16 roku życia zajmuje się kulturystyką. Ja mam niedowagę, odżywiam się niezdrowo i nie słuchałam nigdy jego rad w kwestii odżywiania. Próbował mi rozpisać dietę, ale wolę się po swojemu odżywiać.. Nie oczekuję od niego niczego. Wolę śmieciowe jadło. Jem sporo a przytyć nie potrafię.
@ardahaal: Wiesz co mnie drażni? To że ma do Mamy odwieczne pretensje i ciągle ją obwinia za nie wiadomo co.. Próbuje mnie bezustannie od dziecka nastawić przeciwko niej. Zawsze mnie traktował jak wroga, po szkole dostawałam lanie, zamykał mnie w pokoju i pastwił się jakbym była winna temu, że mieszkał z babcią. Ciągle mnie tylko poniżał i ubliżał.. Psychopata. Czuję do niego zwykły wstręt.. Koniec. Niech sobie sam radzi. Dziękuję dziękuję
@noelo_cohelo: Wiesz co, liczyłam na niego, myślałam, że znajdę w nim oparcie.. Że pomoże mi w razie potrzeby, że zmądrzeje, że jak zobaczy moje starania, zmieni swoje podejście wobec mnie.. No ale.. Najwidoczniej byłam w błędzie ;) Nie będę mu całe życie lizać tyłka. Trochę mi przykro, że jest taki zimny wobec wszystkich i patrzy wyłącznie na siebie.. Ale.. Może mu się odmieni z biegiem lat. Póki co jest egoistycznym oziębłym
@KwestiaPodejscia: ahahahah xD

Ty wiesz jak wyglada 59 cm w lapie? mniej wiecej tak jak na zdjeciu. do takich wymiarow mozna dojsc przez kilkanascie lat naprawde ciezkich cyklow sterydowych z GH i insulina wlacznie - pod warunkiem, ze ma sie do tego genetyke, bo bez tego to #!$%@? zrobisz. pokaz zdjecie lapy braciszka, bo jak dla mnie to #!$%@? glupoty nie wiadomo po co.

a co do tego ze "jesz duzo"
Karoleer - @KwestiaPodejscia: ahahahah xD

Ty wiesz jak wyglada 59 cm w lapie? mnie...

źródło: comment_23qrNwr4qw9CfinU8rwyQ3clX4cFIWLO.jpg

Pobierz
@Karoleer: jednak szkoda mi go jak widze jak siedzi na filmach i sapie jak po przebiegnieciu maratonu.Chyba jego kres sie zbliża,ciekawe jak jego serce wyglada jeśli musi utrzymac taka gore miesni. Ciekawe czy syntholem sie dociskal , podobniez tak ale nigdy sie do tego nie przyznal
@OzaweNakashi: przy takiej masie kazdy tak ma - nie tyle chodzi o serce co o dotlenienie takiej gory miecha (jasne, jedno wiaze sie z drugim ale zalezy w jakim sensie miales to na mysli). co do syntholu, przyznal sie w jednym z filmow, ze uzupelnil "dolna" czesc lewego bicepsa bo nie mogl zniesc luki ktora tam powstala po zerwaniu bicka. sporo osob mowi, ze cale lapy sa dowalone syntholem ale ja
@Karoleer: Chłopie, nie musisz wierzyć.. Wiem ile Szymon ma w łapie, sama mu sprawdzałam bicka miarką. Od 12 lat się zajmuje kulturystyką jak nie dłużej, czyta wszelkiego rodzaju czasopisma, bezustannie trzyma się diet, ćwiczy 4 razy w tygodniu, miał nawet w pokoju własną siłownię swojego czasu.. Zaj**ba ma na tym punkcie. Po co niby miałabym ściemniać? Masz zdjęcie z fejsa
KwestiaPodejscia - @Karoleer: Chłopie, nie musisz wierzyć.. Wiem ile Szymon ma w łapi...

źródło: comment_YE8HzIl6VKLhUYZjaAICLaLHHxs6MhEy.jpg

Pobierz