Wpis z mikrobloga

@iEarth czystą w teorii. W praktyce widnieje tam zapis o byciu przeciętnym. Niestety nie jest on traktowany zbyt przychylnie. Co najwyżej jako opcja zapasowa. Ewentualnie dobry kolega.
  • Odpowiedz
@fortheworld Nie chce Cię martwić, ale zazwyczaj jest tak że zainteresowania facetów są tylko teoretyczne, a rzeczywistości wygląda to tak że sport to tylko oglądanie meczów reprezentacji, samochody to przeglądanie otomoto, wyjścia na p--o zamiast podróżowania, wyklinanie jednej albo drugiej partii zamiast prawdziwej polityki itp itd
  • Odpowiedz
@sujka: w sumie to pasuje, więc wrzucę tu to piękne złoto

Beka z ruchania- jak k---a to w ogóle można to robić przecież to jest tak prymitywne że ja p------e. Jakies k---a dziwne frykcyjne ruchy w tą i z powrotem robione kawałkiem odstającego mięsa którym na co dzień się sika i wkladanie go w obleśną samicza szparę oblepioną obrzydliwym śluzem, no k---a, jeszcze do tego jakieś pozycje, zabawki, wibratory, kajdanki
  • Odpowiedz
  • 0
@sujka tylko ze względu na prokreacje i zwierzęcy instynkt. Mam nadzieję jednak że technika znajdzie skuteczny sposób abyśmy nie musieli spędzać zbyt dużo czasu z workami na spermę
  • Odpowiedz
@fortheworld: typowe obrazki tworzone przez przegrywów zżeby się lepiej poczuć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Gdzie znajdę takiego faceta z takimi zainteresowaniami? Nie spotkałam żadnego który by się interesował astronomią, a sport ogranicza się do euro i kończy w momencie gdy nasza reprezentacja odpada xD a zainteresowania kobiet to mi bardziej przypominają hobby karyny, na całe szczęście nie mam żadnego doświadczenia w spotykaniu takich różowych :D
  • Odpowiedz