Wpis z mikrobloga

@Wolwgang: no ja wiem że wam się nie podoba obecny model, gdzie mężczyzna jest starszy od kobiety. Ale że lewactwo chciałoby to odwrócić, to nie znaczy że ja mam ich wizję świata podzielać. Mnie się podoba obecna wizja świata i nie zgadzam się z odwracaniem kota ogonem. Nauczyłem się żyć tak i żaden lewak mnie nie zmusi do miauczenia, bo teraz tak trzeba.
  • Odpowiedz
@AlgorytmPrima: Na 3 zdania 2 razy użyłeś słowa lewak. Lecz się. Jesteś zwykłym hipokrytą jeśli Trump i Melania ci nie przeszkadzają wiekiem a Macron i jego żona tak, tu nie ma żadnej ideologii, po prostu zwykli z was hipokryci ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Wolwgang: to dlaczego dziewczyny z gimbazy często kręcą z licealistami lub studentami nawet, a chłopaki z gimbazy jakoś nie radzą sobie z podrywem studentek?
Poza tym przy róznicy się jebłeś. Zwycajnie, bezczelnie kłamiesz, kłamco śmierdzący.
  • Odpowiedz
@AlgorytmPrima: To bezczelny kłamca. D. Trump urodzony 14 czerwca 1946 r., Melania 26 kwietnia 1970 r. czyli różnica 23 lata 10 miesięcy z hakiem.
E. Macron urodzony 21 grudnia 1977 r., jego Brygida 13 kwietnia 1953, czyli 24 lata i 7 miesięcy z hakiem!
A pisze, że miedzy Macronami jest mniejsza różnica nawet XDDDDD
  • Odpowiedz
@Francisco_dAnconia: Dokładnie, lewusy chcą nawet reglamentować to z czego można się śmiać. Zabawny mem zrównują z wchodzeniem do łóżka xDDD
PS.
Francisco jak tam interes miedziowy idzie? ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@AlgorytmPrima: oho, zaraz będzie ból dupy fanatyków spod tagu neuropa z jakichś durnych żarcików, za każdym razem mnie to rozwala xD

no i taki mały p.s trump nie ruchał melanii jak miała 15 lat, a on 40 akhem xD
  • Odpowiedz