Wpis z mikrobloga

Wasza logika mnie #!$%@? ( )


@Wolwgang: To ja ci to chętnie prosto wyjaśnię - posiadanie o tyle starszej kobiety to jest beka z faceta. Posiadanie o tyle młodszej - sukces. Jakbyś jeszcze z czymś miał problemy xD to pisz.
  • Odpowiedz
Wasza logika mnie #!$%@? ( )


@Wolwgang: Ziom, ale to normalne, że facet szuka młodszej kobiety. Dziwnym jest natomiast fakt, że mężczyzna wiąże się z starszą od siebie kobietą. Tak działa po prostu natura, tu nie ma nic dziwnego, tu nie ma równych zasad.
  • Odpowiedz
>Trump ma o 24 lata młodszą żonę "Nie no spoko, nic dziwnego."

>Macron ma o 23 lata starszą żonę "hehe matka, hehe babcia, hehehe"

Wasza logika mnie #!$%@? ( )


@Wolwgang: W naszej kulturze związek starszego mężczyzny od kobiety to normalna rzecz, odwrotnie nie. Nie widzę ty żadnego braku logiki.
  • Odpowiedz
@Wolwgang: młoda kobieta z punktu biologicznego ma lepsze warunki rozrodcze niż babcia, a z społecznego punktu widzenia ma lepsza dupke niż obwisła jak 2-dniowy kisiel srake żony Macrona
  • Odpowiedz
>Trump ma o 24 lata młodszą żonę "Nie no spoko, nic dziwnego."

>Macron ma o 23 lata starszą żonę "hehe matka, hehe babcia, hehehe"

Wasza logika mnie #!$%@? ( )


@Wolwgang: To twoja logia #!$%@?. Naprawde uwazasz, ze to jest to samo?
  • Odpowiedz
To twoja logia #!$%@?. Naprawde uwazasz, ze to jest to samo?


@lebort: Nie, nie to samo, w przypadku trumpa różnica wieku jest większa.
  • Odpowiedz
O, nie wiedzialem ze Trump zaczął bzykać Melanię jak ta miała 15 lat, tak jak pani Macronowa bzykała 15-to letniego Emanuela.


@mister_pink: a ma pan dowód? brednie, w tym wieku się poznali, on zaczął do niej zarywać jak miał 17. wiek przyzwolenia już dawno za sobą
  • Odpowiedz