Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bombastick: Też się nadziwić nie mogę jak Joński z tym drugim przygłupem z pizzą na granicy biegali, a ich polityczni mocodawcy słowo w słowo za ruską propagandą powtarzali.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mnie najbardziej rozpierniczają ludzie którzy na X-ie porównują go z Hitlerem, czemu nie zmienią platformy na bluesky czy jak się to tam nazywa?


@panDario: Nic nowego, to akurat mnie wcale nie dziwi. Myślę, że nie mienią platformy na bluesky ponieważ mimo wszystko jest zbyt mało medialna a im wszystkim zależy na atencji przede wszystkim.
  • Odpowiedz