Wpis z mikrobloga

Boże jak ja dostaje raka od tych wszystkich wpisów, memów, obrazków #rozowychpaskow o okresie w stylu - hehe, jestem taka wredna dla swojego niebieskiego ale to nic bo mam okres hihi, kup mi czekoladki hihi, okresokresokres - taka juz jestem, hormony. Albo cos w ten deseń jak w pic rel, ze laska mowi ze powiniem byc urlop z okazji okresu xDD Dobra ja rozumiem mnie tez boli jak złe brzuch wtedy i w ogole krosty na ryju i inne takie, ale na Jezusa Nazarejskiego jak mozna o tym gadac tyle a do tego lajkowac rozne memy i najgorsze - tlumaczyc jakies rzeczy okresem. Wylalam na Ciebie kawe - hihi okres, wydarlam na Ciebie morde bo oddychales - hihi okres, dokonalam napadu rabunkowego - hihi okres. Rozowe prosze nie robcie tego, bo mi wstyd za tę rasę. #logikarozowychpaskow #zalesie #gownowpis
jasontoddlover - Boże jak ja dostaje raka od tych wszystkich wpisów, memów, obrazków ...

źródło: comment_JVWnbrWWV1ZujlMWtzwlVT7zk7AZBPXg.jpg

Pobierz
  • 9
. Albo cos w ten deseń jak w pic rel, ze laska mowi ze powiniem byc urlop z okazji okresu


@jasontoddlover: tu akurat niektore kobiety maja faktycznie trudne dni - znajoma mojej mamy byla pod opeika lekarza, cos tam jakies leki lykala, a i tak dwa dni przy kazdym okresie miala wyjete z zycia.

Co do reszty sie zgadzam - traktowanie okresu jako wymowki chamskiego i wrednego zachowania po prostu pokazuje,
@agaja: wiadomo tez znam takie sytuacje, w ktorym kobiety ze wzgledu na miesiaczkowanie maja duze problemy ze zdrowiem, ale wtedy takie zwolnienie jest uzasadnione i zapewne odpowiedni lekarz to usprawiedliwi. Chodzi mi raczej o hur dur kazda rozowa powinna miec wolne bo tak bo brzuszek boli