Wpis z mikrobloga

#niepopularnaopinia #ps4 #konsole Jestem zwolennikiem ( ͡° ͜ʖ ͡°) ktoś zaraz po prostu powie fan-boyem, konsol od sony, związany jestem od szaraka, gry od naughty dog to wg mnie jedna z najlepszych rzeczy jakie spotkała elektroniczną rozgrywkę. Ale... Grałem trochę w The Last of Us i ten tytuł mnie odrzucił. Wynudziłem się i go odstawiłem i nie mam ochoty do tego wracać. Nie widzę tego "fenomenu". Najprościej mówiąc wg mnie Last of Us jest słabe. Czekam na kamienowanie, btw. to nie zarzutka, naprawdę tak uważam.
  • 38
@liqui6: Też tak miałem za pierwszym razem jak grałem z kumplami. Później zasiadłem któregoś zimowego wieczora sam i jak mnie wciągnęło to nie mogłem się oderwać.

Kocham te postacie i nie mogę się doczekać, aż zagram w 2.

Scena z żyrafami to #!$%@?.
@RzecznikWykopu: ja np. mam konsolę od 3 miesiecy, nigdy wcześniej pleja nie miałem więc cieszę się, że mogłem sobie ograć tlou na ps4 ;) i tak samo cieszę się na shadow of colossus.

Ale w sumię rozumiem, że jeśli ktoś jest z konsolami Sony od xx lat to może być z tego remasterowania niezadowolony, także działa to chyba po prostu w 2 strony i tyle ;)
i tak samo cieszę się na shadow of colossus.


@Mietu: Na ps3 też go odgrzali w 2011 roku

jeśli ktoś jest z konsolami Sony od xx lat to może być z tego remasterowania niezadowolony


Zamiast robić nowe gry to oni się bawią w odgrzewanie starych gier. Powinni wydać specjalną konsolę do remasterów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@liqui6: the last of us wyszla 4 lata temu, gdybys ocenial gre na owczesne czasy to szczena by ci opadla bo w tedy mechanika byla super i historia jeszcze lepsza. Teraz ta mechanika nie zachwyca bo mozna ja spotkac w wielu grach i jest po prostu ok, ale zostaje historia. Ja przy tej grze czulem sie jak ogladam film, ale to juz subiektywna ocena.
Polecam zawsze, gdy sie podchodzi do jakies
@RzecznikWykopu: to ile twoim zdaniem czasu powstaje remaster, skoro myślisz że można w tym czasie robić nowe AAA?

mi jedynie przeszkadzały na początku generacji, nie było w czym wybierać z nowych, ceny remasterow z kosmosu, no słabo wspominam początki i raczej już nie bede bral konsoli na premierę, bo człowiek gra w jakieś słabe średniaki czekając w końcu na coś konkretnego, a tu jeb, obsuwa premiery, jeszcze jedna i jeszcze jedna,