Wpis z mikrobloga

#niepopularnaopinia #ps4 #konsole Jestem zwolennikiem ( ͡° ͜ʖ ͡°) ktoś zaraz po prostu powie fan-boyem, konsol od sony, związany jestem od szaraka, gry od naughty dog to wg mnie jedna z najlepszych rzeczy jakie spotkała elektroniczną rozgrywkę. Ale... Grałem trochę w The Last of Us i ten tytuł mnie odrzucił. Wynudziłem się i go odstawiłem i nie mam ochoty do tego wracać. Nie widzę tego "fenomenu". Najprościej mówiąc wg mnie Last of Us jest słabe. Czekam na kamienowanie, btw. to nie zarzutka, naprawdę tak uważam.
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@RzecznikWykopu: wrzuciłem slima na szafkę gdzie sięga go klima i jest cisza, no chyba że zaczynam nowy oddział w until dawn to nie wiem co się dzieje xD sony robi guwno, zgoda, po co te #!$%@? wstawki z polakiem i januszem?

szkoda mi tylko ludzi którzy wdają się z tobą w dyskusje o niczym xD nie chcesz nie kupuj, nie chcesz nie graj, ja na przykład wolę splatynować trylogię gta
  • Odpowiedz
ja się dziwie że tego niema nawet wiecej


@Segr3gator: Jak nie ma jak jest. Specjalnie nie zrobili kompatybilności wstecznej, żeby wciskać te same stare gry frajerom. Jakby była kompatybilność wsteczna to każdy ko by chciał to by sobie kupił za 10 złotych takie TLOU z Ps3, ale po co jak można to samo sprzedać po raz drugi z ogromnym zyskiem - wystarczy zrobić dopisek "remastered" ( ͡$ ͜ʖ
  • Odpowiedz
@RzecznikWykopu: jak kupowałem to wiedziałem że wstecznej nie ma i nie bedzie, bo #!$%@? sie w ps now, nie bede sie tego czepiał tylko dla tego że zdeaperowana konkurencja to wprowadziła, a o innych martwić się nie będę, ich hajs ich wybory, nie jestem matka teresa
  • Odpowiedz
@RzecznikWykopu: no słyszałem że chlebak na poczatku miał wsteczną, ja brałem slim jakoś w 2010-2011 i w głowie miałem red dead redemption + exy, wsteczna nie była mi potrzebna bo do nadrobie było od wuja, no i była raczej wieksza przepaść graficzna miedzy ps2/ps3 i ta grafika ps2 odpychała
  • Odpowiedz
@RzecznikWykopu: nie mówię że bym nie chciał komp. ps3/ps4, korzystałbym z tego jak poj3bany, bo nie zdążyłem zaliczyć wszystkiego, a gry ps3 mnie graficznie nie odpychają

a xbox360 i ten poprzedni miał wsteczną?
  • Odpowiedz