Wpis z mikrobloga

Od 3 miesięcy ćwiczę i kompletnie nic u mnie nie rusza (ani waga, ani obwody, niewiele progresuje z obciążeniem) oprócz #!$%@? we wszystkie strony metabolizmu. Zły program, dieta czy jedno i drugie? #silownia
  • 38
Kuzyn przy samej diecie od lutego 13kg schudł w już był chudy


@Pomaraczowy: Mozliwe że jestes ludzkim Perpetuum mobile. Nic nie jesz i żyjesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Na redukcję polecam licznik kcal. i przestać sie oszukiwać. Pomaga bardziej niz ćwiczenia. 100% znajomych oraz osoby z rodzinki którzy próbowali schudnac ale nie mogo "bo metabolizm" oszukiwało sie przy diecie.Po wprowadzeniu kontroli w postaci licznika kcal na smartfonie
Dobra, 3 powody się zgadzają. Piję zdecydowanie za mało wody, jem za mało i co 2-3 dni strzelam sobie Somersby. Wykupię dietę bo w takim razie to nie ma sensu jak sama próbuję to ogarnąć.


@I4mL0: nie trzymasz diety i dziwisz się, że nie chudniesz. echhhhh panowie, nie mogę doczekać się aż wejdzie ta nowelizacja ustawy i chudnąć będzie można tylko z certyfikatem...
@Konwerter: @Winyl- Znaczy wiecie, jak zaczynałam ćwiczyć to kumpel mówił że nie muszę przesadzać z dietą i liczyć wszystkiego bo on je pizze i śmieci i wygląda jak młody bóg (no i w sumie wygląda ale on ćwiczy od 14 roku życia). Mówił że ważne żeby jeść dużo białka. No ale nie daje to żadnych skutków, niby mięśnie bolą po ćwiczeniu ale chyba nie regenerują się tak jak powinny. Wydaje mi
Znaczy wiecie, jak zaczynałam ćwiczyć to kumpel mówił że nie muszę przesadzać z dietą i liczyć wszystkiego bo on je pizze i śmieci i wygląda jak młody bóg (no i w sumie wygląda ale on ćwiczy od 14 roku życia).


@I4mL0: każdy jest inny i każdy ma inny metabolizm. nie musisz przesadzać z dietą, ale jeżeli twoim celem jest chudnięcie, to musisz jeść mniej niż twoje zero kaloryczne.

Mówił że ważne
Co do diety to planuję jakąś kupić


@I4mL0: Nic nie kupuj! Poczytaj trochę o liczeniu kcal. Zainstaluj sobie dowolny darmowy program na smartfonie. Oczywiście licz uczciwie.np jak jesz smażona pierś z kurczaka 200g to nie oszukuj tak jak większość że po usmażeniu to ona ma 150g i tyle wpiszę. Musisz wpisać że ona ma 200g+olej na którym smażysz+ew. panireka+przyprawy itp.

Skręca mnie jak słyszę wymówki że dieta jest droga. Dieta to
@Winyl-: Jestem całkowicie pewna że jem mniej niż powinnam i moja waga stoi od ponad roku na 56 kg z drobnymi odchyleniami (czyli pewnie woda, jedzenie itp.). Jak ściągnęłam aplikację dawno temu to nic to nie dało bo zapotrzebowanie wyliczyło mi na 1200 kcal. Odejmując 200 wyszło mi tysiąc, głodziłam się i jakoś nie zmieniło to wiele. A jak chodzisz na siłownię to z tego co wiem nie jest obojętne jakie
Jestem całkowicie pewna że jem mniej niż powinnam i moja waga stoi od ponad roku na 56 kg z drobnymi odchyleniami (czyli pewnie woda, jedzenie itp.).


@I4mL0: skoro waga stoi, to nie jesz mniej niż twoje zero kcal.

Jak ściągnęłam aplikację dawno temu to nic to nie dało bo zapotrzebowanie wyliczyło mi na 1200 kcal.


@I4mL0: WUT?! na bank coś źle robisz. albo jesteś karłem ;).

A jak chodzisz na
@Winyl-: Żeby jeść mniej musiałabym zrezygnować z kolacji;) Na śniadanie zawsze dwa jajka w różnej formie i kromka chleba, kawa z cukrem. Obiad to zawsze też dość mała porcja makaronu z mięsem i sosem albo ryżu z mięsem i sosem - powiedzmy około 300-400 g cały posiłek. No i kolacja najczęściej też 3 jajka z serem albo papryką w formie omletu.