Wpis z mikrobloga

Chcialem skorzystac z tego benefitu jakie daje mi mozliwosc anonimowego postowania tutaj i bezwstydnie sie pochwalic ze 5 dni temu urzedy patentowe US i EU przyznaly mi patent dla jednego z rozwiazan ktore zaprojektowalem w nowym silniku lotniczym. Takie #wyznaniezdupy, ale duma jest i achievement unlocked bardzo :)
#technologia #lotnictwo #nauka
  • 67
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Haqim: Właśnie się zastanawiam nad studiami i na Lotnictwie i kosmonautyce jestem w rezerwie, ale w Poznaniu. Warto iść jeśli rysunek nie jest moją mocną stroną? Gratuluję :)
  • Odpowiedz
@WilecSrylec: zalezy od tego co sie chce zrobic i od uczelni, na zachete dodam ze robie dokladnie zero rysunow od poczatku pracy :). Ale na studiach troche trzeba ich zrobic. Ostatecznie to zalezy od firmy do ktorej pojdziesz
  • Odpowiedz
  • 0
@Haqim pozdrawiam Melaka. Jak zaczynałes prace w EDC? Jakie umiejętności z uczelni najbardziej warto rozwijać aby móc tam pracować? Nad jakimi programami warto przysiąść?
  • Odpowiedz
  • 0
@Haqim i jeszcze jedno, jaki profit z tego będziesz miał, jeżeli patent jest na firme? Premia do pensji czy coś więcej?
  • Odpowiedz
Konkretnego numeru nie podam oczywiscie, bo jako uczestnik dyskusji politycznych na wypoku, nauczony doswiadczeniem, wole pozostac anonimowy :).


@Haqim: panie z HR szybko się domyślą kto łamie compliance ;)
  • Odpowiedz
@Haqim: to znamiennie ;)
Też mam patent na urządzenie ale tylko PL, trzeba było czekać 3 lata. W sumie nic się nie zmieniło oprócz tego, że mogę sobie wpisać w CV, że mam ...
  • Odpowiedz