Wpis z mikrobloga

Dzień dobry Miraski!

MAMY ROZDAJO więc plusujta!

Tak jak w poprzednim wpisie wspominaliśmy jesteśmy dwoma Mirkami, którzy wyszli z piwnicy i postanowili pobawić się w robienie stolików ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jeden z nas nawet był kiedyś bordo xD
I w sumie wróciliśmy do piwnicy, żeby grzebać przy metalu i drewnie xD

Serio, zgadaliśmy się na wykopie, że podobają się nam takie same rzeczy i przypadkowo jesteśmy z tego samego miasta
z #katowice
________________________________

Będzie nam miło jak ktoś się napije nasze zdrowie, albo wciągnie trochę żelek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dlatego mamy #rozdajo

---> Żelki
---> Bolsa oryginalnego ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Jak przebijemy 2k plusów, rozdajemy obie rzeczy!

Zresztą przyda się nam trochę atencji, chcemy sprzedać Wam nasze piękne stoliki.
Możecie je zobaczyć np. tutaj: Insta woodKAT
woodFacebook

Są one też na zdjęciu poniżej #januszebiznesu

Zasady:
plusujta - przydazo się nam plusiki
napiszcie coś ciekawego o naszych stolikach (hejty i pochwały welcome ( ͡º ͜ʖ͡º) )
(najciekawsze nagrodzimy)

Pamiętajcie! Plusiki też się liczą ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#rozdajo #zadarmo #cebuladeals #alkohol #alkoholzawszespoko #konkurs
#wykop #drewno #metal #architektura #architekturawnetrz #wnetrza #dom #aranzacjawnetrz
#polskiedomy #meble #slodycze #zelki
woodKAT - Dzień dobry Miraski!

MAMY ROZDAJO więc plusujta!

Tak jak w poprzednim...

źródło: comment_7FyYIihqObGnqLxd3iKNUyqufUzliMws.jpg

Pobierz
  • 178
  • Odpowiedz
@woodKAT zamieszczony stół na zdjęciu wygląda jak kawałek deski która została przy scince. Osobiście lubię taki minimalizm. Nie lubię jak zniszczy się jakiś produkt przy którym producent się napracowal. Tak to można uniknąć niepotrzebnego stresu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@woodKAT: Sam chciałem zacząć robić meble ale zająłem się IT, nie zróbcie mojego błędu ( ͡° ͜ʖ ͡°) a tak na serio to przy tym stoliku na trzech nogach to można spędzić cały dzien podziwiając słoje. Taka piękna rzecz powinna być w każym domu, taka truskawka na torcie ( ͡ ͜ʖ ͡). Jak chcecie to mogę podesłać parę linków do świetnych
  • Odpowiedz
@mstdnt: Jeden z nas chce zająć się IT xD Właśnie uczę się JS ( ͡º ͜ʖ͡º)
Pewnie możesz podesłać, wiedzy nigdy za wiele!

Ze słojami to prawda...zastanawiałem się czy nie dać tylko oleju, masakra jakie piękne słoje ten kawałek dębu ma!
  • Odpowiedz