Wpis z mikrobloga

@goly8622: Z parafii xxxxD to aż szkoda występować ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A tak przy okazji, obczaj kiedy będzie proboszcz, bo inaczej będziesz musiał zasuwać dwa razy.
Najlepiej również wydrukuj procedurę i pokaż księdzu, bo oni są zakłopotani i nie wiedzą jak mają się zachować.
Najlepiej unikaj dyskusji, mów że chcesz zrobić to dla siebie i tyle, nie daj się wyprowadzić z równowagi.

Pamiętaj o uzyskaniu wypisu
@rbk17: niczego takiego nie powiedziałam ani nie napisałam. Nie widziałam, aby na wypoku ludzie "chwalili się", że są katolikami, Żydami, islamistami i innymi. Cała ta otoczka wokół odchodzenia od Boga, KK (chociaż dla mnie to dwie różne drogi) to coś na zasadzie: "na złość mamie odmrożę sobie uszy".
Mam znajomych, którzy podpisali akt apostazji, kiedy nie był jeszcze modny. Nikt nie zna tak wiary katolickiej jak oni.
Mam znajomych, którzy podpisali akt apostazji, kiedy nie był jeszcze modny. Nikt nie zna tak wiary katolickiej jak oni.


@malutka_Asienka: czyli zarzucasz mi że chce to zrobić z mody? Bo jeśli tak to mówię wprost że jesteś w błędzie. Chcę mieć zwyczajnie zamkniętą drogę do ślubu/pogrzebu kościelnego czy możliwości zostania chrzestnym bo możliwe że ślub się odbędzie w ciągu kilku następnych lat.