Wpis z mikrobloga

@randall: Nie potrzeba żadnych świadków, nie potrzeba wyjaśnień dlaczego (gwarantuje to Konstytucja, którą na ogół kościół ma w dupie swoją drogą, no, chyba, że chodzi o przywileje dla kościoła).
  • Odpowiedz
@goly8622: Raczej ta gównoburza upewniła cię jeszcze bardziej w swej decyzji. ;)

Tak, jak ktoś napisał: nie dyskutuj z proboszczem, postaw sprawę jasno i nie wdawaj się w dyskusję typu: "a co jak dziewczyna ślub będzie chciała?" lub "a jak brat poprosi byś chrzestnym został?!".

Będą cię olewać, przeciągać sprawę, zniechęcać, mówić: "skoro nie wierzysz, to co to za różnica, czy jesteś w Kościele czy
  • Odpowiedz
@susuke15: Nie, bo mi szef daje wolne i tak i tak ( ͡° ͜ʖ ͡°) A w sobotę, święto żydowskie Ty pracujesz? Pogańską choinkę ubierasz na święta? Pogańskie malowanie jajek w tym roku odbyte? Zapaliłeś pogański znicz na grobie?
  • Odpowiedz
a co robi sie z ciałem takiego człowieka? Znaczy po śmierci? Gdzie chowają czy co? Czy kremacja i na kominek do domu?


@crackhack: chowany jest na cmentarzu komunalnym lub, tak jak napisałeś, kremowany.
W przypadku, gdy nie ma w gminie cmentarza komunalnego, ksiądz musi wydzielić miejsce na cmentarzu katolickim.
  • Odpowiedz
@susuke15 A po co mam na siłę zadowalać szefa, kiedy mogę skorzystać z propozycji dnia wolnego? Czasem z różnych powodów kończymy wcześniej pracę. Czy mam zostawać jednak te standardowe 8 godzin by go zadowolić, bo jakiś Mirek tak powiedział? Idź pracować w soboty, a obcokrajowcom mów, że mają pracować w polskie święta narodowe, bo sami nie są Polakami.
  • Odpowiedz