Wpis z mikrobloga

Wczoraj dyskutowałem z ludźmi , którzy mnie przekonywali, że w Hamburgu były tylko zadymy. Moja odpowiedź była taka, że były nie tylko zadymy ale że były pokojowe demonstracje i rzeczowe dyskusje. Dzisiaj w Krytyce Politycznej wywiad z członkinią partii #razem która była w Hamburgu. Mówi, że większość demonstracji była pokojowa i toczyło się sporo ciekawych dyskusji. Nie dziwi mnie wcale, że polskie prawicowe media przedstawiały tylko zadymy. Generalnie zadyma zawsze przyciągnie uwagę i jest większym newsem niż pokojowa demonstracja.

#neuropa #polityka #lewica

https://www.wykop.pl/link/3822871/dziemianowicz-bak-o-hamburgu-poza-zamieszkami-byly-konstruktywne-dyskusje/

cc ludzie, którzy się upierali, że były tylko zadymy: @_komentator_ @kamien23 @Rozenkranc
  • 5
Nie... No spoko - dopóki nie będziemy mieć potwierdzonych naukowo statystyk, że większość demolowała to powinniśmy uznać, że zasadniczo w Hamburgu nic się nie działo. :D

Co innego gdy idą "faszyści". Wtedy to jedno drzewko, samochód TVN i budka pod ambasadą spokojnie pozwalają twierdzić, że myślących odmiennie należy wsadzić do Sztumu!

Tak było! :D

Kurcze - człowieku! Jesteś jedwabnym faszystą i nawet tego nie widzisz. Albo co gorsza - widzisz to, lecz