Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Variel: mam w pracy pełno tej nowej Nokii 3310, z X-Kom i chyba wyszła trefna partia bo co drugi wariuje - sam robi zdjęcia w kieszeni, rozłąca rozmowy ot tak z dupy, nie chce się zablokować. Generalnie póki nie wyjdzie jakaś aktualizacja to radzę omijać szerokim łukiem. Zdjęcia robi słabe, ale i aparat ma słaby.
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Variel i każda Nokia z klawiszami będzie robić podobne. Parę ich już sprawdziłem, bo babcia jest uparta na nokie, "bo ona dotykowych nie będzie się uczyć". Co z tego, że ma tableta z androidem i z niego korzysta
Hmm, a coś z "nie noki", jest coś godnego do polecenia? Zdjęcia z 230 wyglądają koszmarnie, ale ale jako całokształt (nie licząc aparatu) wydaje się być ok. Telefon ma być dodatkowym, więc jakieś super zdjęcia nie są potrzebne, ale fajnie gdyby coś na nich było widać xD
@Felonious_Gru chyba jestem w stanie poświęcić jakość zdjęć dla wyglądu samego telefonu. Ten N73 wydaje się byś spoko, ale telefon w głównej mierze użytkowany przez kobietę, więc wygląd samego telefonu też jest ważny. 230 się jej podoba.
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.