Wpis z mikrobloga

Szanuje @wyjde_z_przegrywu Człowiek, który otworzył między innymi mi oczy. Pokazał i udowodnił jakie naprawdę są naprawdę różowe. Faktycznie, lepiej pójść sobie na Dive, niż męczyć się z tym innym rodzajem ludzi jakim są kobiety. Szanuje także użytkownika @Tiestowiron Ludzie, naprawdę nie warto atencjować polskich dziewczyn, bo one potem mają tylko coraz większe wymagania i na Was nie spojrzą, tylko będą chciały minimum 8/10, chociaż same są 4/10. Myślą, że jak mają między nogami pieroga, to są po prostu lepsze i wszystko im się należy.
#rozowepaski #tinder #zwiazki #wygryw #stulejacontent #przegryw #niebieskiepaski #tfwnogf
b.....l - Szanuje @wyjdezprzegrywu Człowiek, który otworzył między innymi mi oczy. Po...
  • 27
@beagl: Weź sobie zafunduj lekturę jakiegoś portalu na którym "bracia " otworzą ci oczy że będziesz w stanie diagnozować szlaufy a kobiety szanować bez robienia z nich szlaufów swoim omega samczym zachowaniem #pdk #pdk
@malutka_Asienka: Nie doszukuj się żartu w prostej grze słów. Pierogi które opisałem są najlepsze bo są wyrafinowane w swoich nieudawanych walorach i realnej wartości . ( ͡ ͜ʖ ͡)