Wpis z mikrobloga

@Aurii_ @lupcyn Kupowałem wiele razy karmę dla zwierząt w schronisku w swoim mieście, oczywiście nie brałem karmy która kosztuje 40zł za kg bo nie wykarmiłbym wszystkich psiaków, ale nie ośmieszałem się i brałem chociaż średnią półkę a nie jakiś syf z karfura. Poza tym ja pomagam za swoje a nie za czyjeś! Jeszcze warto wspomnieć że ten tłuk kupił jedzenia za 1000zł w markecie to nawet zniżki żadnej mu nie dali. :)
@krystian-stepaniak: Takie karmy są specjalnie produkowane dla zwierząt i nie muszą zawierać nie wiadomo ile mięsa. To nie dzikie lwy czy tygrysy,że muszą żreć surowe mięsiwo w kg. Wystarczy,że będą zawierały podstawowe składniki odżywcze,aby zwierzęta nie chodziły głodne. Mój pies je tylko suchą karmę,czasami jakimś wywarem z zupy mu poleję dla odmiany albo sosem. Nie dość,że nie ma problemów z oddawanie klocka ,to ma ładną sierść i jest zdrowy. A ma
@krystian-stepaniak: Zapytaj pierwszego lepszego weterynarza co jest lepsze dla psa czy kota.Sucha karma czy mięso. Kot może i jest mięsożercą,ale pies niekoniecznie. Zależy jak wychowasz. Sugerując się puszką pedigree z zawartością 4% mięsa stwierdzasz,że każdy pies jest mięsożercą? Mało przekonujący argument :) No ale nie mam zamiaru polemizować na ten temat,idę zając się czymś pożytecznym,miłego dnia,pozdro! ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡º ͜ʖ͡º)