Wpis z mikrobloga

Mirabelki kochane!

Robię #rozdajo - w skład paczki, którą za moje ciężko zarobione pieniądze wysyłam do Ciebie, wchodzą wszystkie kosmetyki ze zdjęcia: mnóstwo maseczek azjatyckich i naszych własnych, polskich, pełne opakowanie maseczki dziegciowej Babuszki Agafii (nieotwierane), pełne opakowanie - nieotwierane - kremu z filtrem Missha (all around Safe Block Essence Sun Milk SPF50+/PA+++) oraz prawie całe opakowanie maski do twarzy i ciała Lush (ze dwa razy użyłam). Wszystkie kosmetyki mają jeszcze długi termin przydatności, jedynie Lush - z racji tego, że jest ręcznie robiony z naturalnych składników - ma ważność do 05/09/2017 i jest zrobiony przez Ahmeda (zdjęcie w komentarzu). Oddaję, gdyż jak się okazało na konsultacji dermatologicznej, nie są to najlepsze wybory dla mnie smutnazaba.psd
Losowanie odbędzie się wśród plusujących tylko różowych pasków, które nie są zielonkami jakoś tak we środę wieczorem. Będę losowała przez mirkorandom (czy jakoś tak, nie znam się na tym, mam zczarnolistowane #rozdajo xD) i jeśli nie ma tam opcji wyboru tylko różowych pasków, będę losowała dopóty, dopóki nie wylosuję różowej.
Wysyłka do paczkomatu albo przez miłościwie nam panującą Pocztę Polską.
Trochę nie chce mi się opisywać tego wszystkiego, co jest na zdjęciu, ale na życzenie mogę to zrobić, choć bardzo niechętnie.

Nie chcę spamować dziewczynom tagów, więc tak delikatnie tylko:
#kosmetyki #pielegnacja
piglet - Mirabelki kochane! 

Robię #rozdajo - w skład paczki, którą za moje ciężko...

źródło: comment_kiARGCgWixTiU3IHxEABd3hKz3HUSdEE.jpg

Pobierz
  • 68
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MPTW: Wooooah, miły komentarz niebieskiego, który nie ma pretensji, że go dyskryminuję w tym rozdajo? Gdzie jest podstęp? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Rain_: Doświadczenie uczy, że tłusta skóra tłustej skórze nierówna. Jeśli serio pytasz, a nie tylko śmieszkujesz, to rzuć tym pytaniem pod tagiem #mirabelkopomusz - tam dziewczyny (i ja pewnie też, bo mam tag w obserwowanych) Ci pomogą. Wątek pod rozdajo to słabe miejsce na takie rozmowy ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
  • Odpowiedz
Oddaję, gdyż jak się okazało na konsultacji dermatologicznej, nie są to najlepsze wybory dla mnie smutnazaba.psd


@piglet: mogę z ciekawości spytać co Ci takiego tam doradzili że takich fajnych kosmetyków nie możesz używać? (,)
  • Odpowiedz
@piglet Babuszka Agafia zawsze na plus, mam różne maseczki, peelingi i masła, ale najbardziej cenię czarne mydło. Do włosów, twarzy, ciała. Stosuję już z 7 lat i moja skóra nadal dobrze reaguje. Polecam różowym! :)
  • Odpowiedz
@azetka: Kilka tygodni temu jedna z Mirabelek wrzuciła link (albo tylko wspomniała o nim?) do bloga http://mademoiselleevebloguje.blogspot.com/ Dziewczyna naprawdę zna się na rzeczy (przejrzyj artykuły, jak dla mnie to zupełnie nowa jakość w blogach kosmetycznych) i prowadzi również płatne konsultacje. W moim przypadku, w wielkim skrócie, muszę skupić się na odzyskaniu równowagi w pielęgnacji skóry (do tej pory za dużo złuszczałam, za mało nawilżałam) i tak naprawdę nauczenia się jej
  • Odpowiedz