Wpis z mikrobloga

Zaczynam się sam o siebie bać, i to poważnie. Ogólnie jestem opanowanym, spokojnym i na prawdę rozsądnym motocyklistą. Praktycznie od początku roku w mojej głowie zrodził się plan sprzedaży Fazera pod koniec sezonu, tak...chcę sprzedać mojego pupilka, mój klejnocik, oczko w głowie, garażowe wypieszczone zwierzątko. W głowie zrodził się pomysł przesiadki przede wszystkim na SV1000S, wszystko było by fajnie i każdemu by się podobało, tylko wszystkie SV-ki, VFR-ki i inne 1000 pomysłów na minutę przyćmiewa cały czas...Kawasaki ZX-12R (ʘʘ)


#motocykle
  • 18
Nowy motor musi być w tym samym kolorze co stary i...różowy się nawet nie zorientuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@cobaltBlue: Mój nie zna się na motocyklach, ale jak to kobieta, szybko wychwytuje różnice w kwestiach wizualnych, do tego doskonale radzi sobie z obsługą internetu i sama boi się motocykli, w moim przypadku to nie przejdzie w żaden sposób :).

Spoko. Wybije Ci to z głowy.

@brick:
Ale to jest jakieś 0,9 KM na kilo suchego sprzęta, już nie ma co przesadzać, sporty mają lepsze współczynniki i też nadmiar momentu na dole, może nie tak duży, ale mają.


@Gixaar: Czyli mówisz, że jeżeli ogarnąłem ZX-10R kumpla, to i z dwunastką sobie poradzę? Kurde, to nie ma być sprzęt do #!$%@?, tylko ma pozwolić na zrobienie komfortowych 800km, z tego co patrzyłem na cycle-ergo, pozycja jest praktycznie identyczna jak
jestem spokojnym motocyklistą, a #!$%@? kupię se litrową Vkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@iedrzei: ogólnie znam co najmniej 3 motocyklistów, którzy jeżdżą m.in Hayką i Blackbirdem, i są spokojnymi motocyklistami, kumpla XX, prawdę powiedziawszy, zobaczył na liczniku ponad 140km/h dopiero, kiedy dał się nim przejechać mi. Czasami z nim śmigam i oscylujemy raczej w granicach 120km/h na trasie, w mieście już w ogóle grzeczniutko. I tak, jestem