Wpis z mikrobloga

Bracia!

Okazało się, że @wyjde_z_przegrywu to zwykły atencjusz i hipokryta, który zaprzecza własnym słowom. Mówi, że nie będzie pajacował przed różowym i robił jej atencji, wielokrotnie powtarzał wam by nie zagadywać do różowych i nie błaznować. A co sam robi? o to kurfa. Ten wpis pokazuje, że @wyjde_z_przegrywu to zwykły błazen co robi pajacerke przed lochą(której nie zna!!!!! podkreślam nie zna!!!). Gdzie jego zasada, nie znam nie zagaduje? Czy można powiedzieć, że zna się człowieka czytając jego wpisy na wykopie? Nie sądze. Stulejarze, odrzućcie fałszywego proroka i pytajcie o rady mnie, ja zawsze chętnie polecę jakąś dive

PS. srać na #rozowepaski, tylko divy!!!

#stulejacontent
#tinder
#podrywajzwykopem
#zwiazki
#rozowepaski
#wygryw
#przegryw
#divyzwykopem
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Pawlikowski-33: sam też go szanowałem i był po części moją inspiracją, zaczął rewolucje stulejarską. Ale teraz nas zdradził i rewolucja musi zjeść własne dziecko, nie możemy słuchać kogoś kto robi pajacerke przed jakąś różową, sam powtarza by nie zagadywać.
  • Odpowiedz
@Tiestowiron: Super idea bulwo, tkwic w s----------u do konca i siedziec w ciasnym koleczku wzajemnej adoracji

Kto jest kto w ponizszym filmiku chyba nie musze nikomu tlumaczyc.
Luck5 - @Tiestowiron: Super idea bulwo, tkwic w s----------u do konca i siedziec w ci...
  • Odpowiedz
  • 0
@Tiestowiron
Spójrz na to z tej strony - żeby zagadywać anonimowe kobiety o nieznanym wyglądzie na jakimś z------m portalu to trzeba być stulejarzem klasy S+ xD
  • Odpowiedz