Wpis z mikrobloga

@wykorro: siedze sobie i czytam i nie wierze ( ͡° ʖ̯ ͡°)

najpierw znalazłem info, ze w nowym spidermanie FLash Thompson bedzie hindusem czy innym (bo teraz bully sa inne w szkole - ta jasne..)
a teraz przeczytałem, że MJ owszem będzie jako MJ ale Michelle i tez będzie mulatka.. a tlumaczenie jest takie, ze diversity jest super a oryginalne podejscia już były i trzeba coś zmienić..

zapowiadał sie super film i naprawe czekałem na niego ale takie "smaczki" popsuja mi zabawe ( ͡° ʖ̯ ͡°) jak można zmienić tak ikoniczne postacie..

no ale jak nie było burzy jak zmienili Nicka Fury (ktory akurat mi sie podobał pomimo zmiany) i Heimdala to jest efekt.. dasz palec..

#spiderman #homecoming #marvel #mcu #diversity i #gorzkiezale
  • 5
@wykorro: Po pierwsze Nick Fury z MCU jest wzięty z uniwersum Ultimate bardziej niż głównego 616. Po drugie ile razy można wałkować te same motywy - jak blond włosy osiłek (jak dla mnie to tak samo obrzydliwie stereotypowe w stosunku do białych), więc bardzo dobrze iż próbują z innymi rzeczami. Co do postaci Michelle to MJ to chyba bardziej easter egga niż cokolwiek innego.
@jaqqu7: jak probuja ? jak jest ekranizacja komiksu to ekranizacja jak chca robic cos nowego to niech sobie nazwa to inaczej :/

blod wlosy osiłek ? haha no taki byl stworzony w komiksach iles tam lat temu :) tak samo jak heimdal - jak niby postac z nordyckiej mitologii ma byc inna niz biala ?