Wpis z mikrobloga

@jeebzdzidy: kurde, tak fajnie wstęp się zapowiadał, już popcorn miałem brać, myślę będzie fajny klip, a tu #!$%@? :D muszę w tym sezonie koniecznie objechać korwalię i snowdonię (zrobiłem podejście na wielkanoc, dojechałem w okolice Elan Valley, zjeździłem tamy, Devil's Bridge i wróciłem bo kilka kresek powyżej zera w deszczu to niezbyt dobra aura na dzikie biwaki). Mach Loop też fajnie odwiedzić będąc w okolicy.
@Steven_Hyde: Sorry za rozczarowanie:) Za duzo terabajtow filmow i za malo minut na edytowanie:) Jesli bedziesz sie wybieral, daj znac moze uda sie dolaczyc. Na Kornwalii chce w koncu dojechac do St Michael's Mount na Snowdonii bylem juz 3 razy w tym roku ale chetnie pojade znow. Raz ze Mach Loop tez na mojej liscie. Dwa, ze znalazlem mega droge i musze ja obfilmowac:P
@jeebzdzidy: oj, znam ten ból. też mam sporo materiału i zwyczajnie kasuję, bo nie ma czasu i natchnienia nic poskładać. 9 minutowy klip z ostatniego alpejskiego wypadu składałem 12 godzin. chętnie się wybiorę na wspólną przejażdżkę :) może jakoś końcem lipca/początkiem sierpnia coś udałoby się sklecić (jutro ruszam w Alpy :))
@Steven_Hyde: ja naiwnie czekam na lepsze dni i na prime day zeby dokupic kolejne terabajty:) Koniec lipca, poczate sierpnia by pasowal. W drugiej polowie sierpnia bede prawdopodobnie na wyjezdzie z pracy. Masz filma z Alp na youtube? Poka:)
@KasparowGaming: OK:) Kamerka GoPro 4, do niej podlaczony mikrofon przez USB: https://goo.gl/RgbhFF Z dwiekiem probowalem wielu rzeczy. Na motocyklu szum wiatru jest koszmarny, wbudowany mikrofon do niczego sie nie nadaje. ProTune to ustawienie/profil kolorow, nagrywania w kamerce ktory pozwala pozniej na wydajniejsza obrobke. Info: http://clicklikethis.com/what-is-protune-on-gopro/ LUT to preset do Adobe Premiere (i nie tylko) cos jak filtry instagrama :P
@klatamistrz: Sorry, tak jakos koslawo to zdanie sklecilem, ze faktycznie moze byc ciezko rozczytac. GSA to akurat odnosnie motocykla (GS Adventure) wiec w sumie dobrze, ze nie kojarzysz bo by moglo wyjsc jak z fiordami, ktore z reki jadly ;)