Wpis z mikrobloga

Ja p------e, ten cały Air Force One ma wszystko i jeszcze więcej, guziki atomowe i tym podobne, a u nas 90 najważniejszych polityków w kraju rozbiło się o drzewo gdzieś na jakimś rosyjskim zadupiu.

#trump
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@BarekMelka: Czyli raport Millera już nic nie warty?

W 328 stronicowym raporcie znajdujemy zapis, który wskazuje, że ważne osoby będące na pokładzie tupolewa wywierały pośrednią presję na załogę samolotu.Raport Millera podkreśla, że Dowódca Sił Powietrznych generał Andrzej Błasik i prezydent Lech Kaczyński w żaden sposób nie ingerowali w proces pilotowania.
  • Odpowiedz
@steemm: Stenogramy zmieniały się wiele razy. Raport Millera wyraźnie mówi że nie było bezpośrednich rozkazów lądowania za wszelką cenę. No chyba że macie go w dupie i czekacie na raport Macierewicza.
  • Odpowiedz
@ediz4: może i miała, jednak odfiltrowanie mogło trwać dłużej i stwierdzili że wiele czynników miało wpływ na to co się wydarzyło, fakty są takie że w kokpicie byli ludzie którzy wypowiadali dziwne rzeczy i mogli pośrednio mieć wpływ na to co się wydarzyło plus kapitan był w gruzji drugim pilotem więc wiedział co się stanie jak poleci na np zapasowe lotnisko
wiem że to tvn24 ale warto sobie odsłuchać to
  • Odpowiedz
@steemm: Ja nie jestem ekspertem więc biorę raport który opracowali eksperci i czytam że nie było bezpośrednich nacisków. Nie wiem co próbujesz tu udowodnić? Bo to wygląda jakbyś był drugim Macierewiczem i uznawał ten raport na kłamliwy.
  • Odpowiedz
@adrian__ od 5 min po katastrofie do dzisiaj każdy ekspert lotnictwa mówi, że nie było warunków do lądowania. Wszelkie inne przyczyny mogą mieć wielkie znaczenie dla inżynierów oraz procedur w lotnictwie, ale są kompletnie bez znaczenia w ocenie tego co się stało. Prawda jest taka że pilot przykozaczył i żaden ruskek by się nie domyślił że Polacy sami tak się w-------ą żeby uwzględnić to w planie jakiegokolwiek zamachu. Winny jest pilot,
  • Odpowiedz