Wpis z mikrobloga

@xDyzio: O szanuję jak #!$%@?, ja mam w garażu miksa WSKi i WFM i tylko muszę ją naprawić i będzie na dzikie wojaże po polnych drogach, bo nie mam prawka, a motocykl papierów xD
  • Odpowiedz
@campos: Zgadzam się 57 lat razem i w ciąż na chodzie, chodź wydawała się że nadaje się tylko na złom :C
@koral: Dokładnie tak i zrobię wszystko by tak zostało ^^
@lucasy: Dziękuje (ʘʘ)
@Pszemekk: Była robiona przeze mnie, brata, tate i wujka który ją malował (lakiernik z zawodu) ciężko mi powiedzieć jaki jest cały koszt tej operacji, jedno jest pewne, rozbiera się taki motocykl do ramy w 2 godziny jak nie chcesz niczego popsuć, składa się dużo dłużej ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@nemetrix: Dziękuję, nie
  • Odpowiedz
  • 0
@xDyzio niestety, tylko pola. Rama od WSK, lampa i zbiornik od wfm, a wydech od jeszcze czegoś innego. Bez szans na papiery, za to z dużą szansa na mandat za jazdę na czymś takim ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Bardzo ładny motocykl, szanuję za pracę. ʕʔ
  • Odpowiedz
@Mato: Szkoda, ale zabawa zawsze będzie (ʘʘ) Dzięki jeszcze raz
@glownights: dość popularny kolor, domyślam się, ja mam zdjęcia w garażu jak mój tata w pieluchach jeździ na nim ze swoim ojcem
@Irie_: ( )
  • Odpowiedz
@xDyzio niestety, tylko pola. Rama od WSK, lampa i zbiornik od wfm, a wydech od jeszcze czegoś innego. Bez szans na papiery, za to z dużą szansa na mandat za jazdę na czymś takim ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Bardzo ładny motocykl, szanuję za pracę. ʕʔ


@xDyzio: nie słuchaj go, liczy się tylko rama i jej numer seryjny. Dawniej liczył się jeszcze
  • Odpowiedz