Wpis z mikrobloga

Ktoś mi wytłumaczy skąd ta nienawiść do Ukraińców? Na mirko ciągle przewijają się się memy jaka to Ukraina nie jest żałosna. Ruskie trole? Debile? Mam paru znajomych Ukraińców i są to spoko ludzie nie żadne odmieńce. Czym różni się taki Ukrainiec od Polaka jadącego na saksy? Oczywiście wszystko się zaczęło kiedy Ruscy wjechali na teren Ukrainy i oczywiście jest to przypadek xD Nie wstyd wam plusującym to gówno, że jesteście marionetkami w rękach ruskich trolli?

Milion pytań bez odpowiedzi

#ukraina #patologiazewsi
  • 114
@Sagitarius ja akurat nie mówię o memach, a przede wszystkim o komentarzach pod znaleziskami. Tutaj nie mówimy o smianiu się a o czystej nienawiści do jakiejś nacji czy religii która wyznaje 2 miliardy ludzi. Nie mam nic do memow o Ukrainie ale to już nie są heheszki.
@Kavek: nasze podejście jest jak najbardziej normalne i zdrowe a twoje rodem z zacofanej wsi "ło jezu łukraińcy?! toć oni mordowali to na pewno ich potomkowie też nas będą mordować!" przecież czasy nic a nic się nie zmieniły. Za to wykopki takie jak ty zawsze mają ból dupy za to, że np Litwini nie lubią Polaków bo kiedyś zabraliśmy im Wilno.
@MiedzyInnymi: A gdzie ja pisałem, że oni nas mordują do dzisiaj? Albo, że mam takie przypuszczenia? Nie potrafię się zbratać z typem, który propsuje swojego dziadka, która próbował zabić mojego. Proste. Żaden prawak tutaj nie ma takiego bólu dupska o to, że wy ich tolerujecie, jak wy o naszą niechęć.
@Kavek: aha no dobrze. zauważalna część społeczeństwa xD dobra nie chce mi się dalej dyskutować, żyj sobie w tym zacofaniu. Powiem ci tylko, że moja rodzina też cierpiała podczas wojny zarówno ze strony Rosjan jak i i Niemców a poznałem w życiu kilku tych i tych i nigdy mi przez głowę nie przeszło, żeby oceniać ich przez pryzmat tamtych wydarzeń bo mam "osobiste" przeżycia.
@MiedzyInnymi: To dobrze. To twoje podejście, ja mam inne. Nikogo do niczego nie zmuszam. Jesteś taki protolerancyjny, ale jak ktoś ma inne poglądy, to już go krytykujesz. Naprawdę nie obchodzi mnie, czy tobie coś zrobili i jakie masz do nich nastawienie, ja mam takie i tego nie zmienię.
Każdy normalny człowiek zrozumie ze jeśli ktoś miał w bliskiej rodzinie tragiczne losy z jakąś nacją to nawet podświadomie nie będzie palal do nich miłością ale cebulakom nie przetłumaczysz bo sloma z buciorów nadal się sypie.


@Sagitarius: koleżanka mojej babci była po latach w ich wspólnej rodzinnej miejscowości, teraz leżącej na ukrainie. Babcia pytała o dom, który zostawili za sobą. Był to malutki, pięknie utrzymany dworek. Okazało się, że zostały z