Wpis z mikrobloga

Kiedyś na imprezie popiliśmy i koleżanka nocowała u mnie - mieszkałem z rodzicami, początek studiów. Tylko się przytulaliśmy chyba. No w każdym razie matka weszła to szok - rodzice dosyć konserwatywni. Żeby nie było przypału powiedziałem że to moja dziewczyna i już jakiś czas jesteśmy razem - to ściema kompletna i miałem następnego dnia powiedzieć, że się rozeszliśmy. No ale koleżanka posiedziała przy śniadaniu z rodziną, spędziliśmy miły ranek potem jeszcze kino bo % cały czas krążyły u mnie.
Teraz jest moją żoną i mamy 2 dzieci (ʘʘ)(ʘʘ)

#truestory #zwiazki #milosc
  • 52
  • Odpowiedz
@hpiotrekh: @rraaddeekk: @yourgrandma:
Normalna życiowa sytuacja nie wiem co tu ściemniać. Dowodów nie bardzo da się przedstawić. Zdjęcie dzieci, żony i moje, pierścionka zaręczynowego(też niezła historia), czy co można przedstawić?

@zolwixx: Minęło już jakieś 8-9 lat a jeszcze nie wiedzą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@hpiotrekh: Pasty nie znałem. Różnica taka, że mi się ona zawsze podobała a ja
  • Odpowiedz
@addr: @TomaszWKS: stary no nie wiem, ja raz za wpis dostałem nieco ponad 1000, średnia dzienna ilość plusów w moich komentarzach to 0.7 w porywach do 4.76 . Jeszcze żeby ten komentarz był jakoś mega zabawny. Dobry jest, ale bez jaj. Chyba historia OPa na tyle dobra, że ludzie w dobrym humorze klikali dalej :D
  • Odpowiedz