Wpis z mikrobloga

#mistycyzm #okultyzm #paranormalne #teoriespiskowe #creepy #ufo #obcy #kosmici

Autorski tag #alternatywneteorie

Piętnasta część alternatywnych teorii pochodzących z różnych channelingów. Poprzednia.

61. Pierwszy kontakt z kosmitami.
W początkowej fazie nawiązywania kontaktu obcy będą kontaktowali się z nami poprzez poprzez poziom astralny czyli poprzez sny. Później
będą odizolowane kontakty z poszczególnymi ludźmi. Zaś otwarty kontakt cywilizacyjny nastąpi między 2027-2033. Jakiś szef NASA czy NSA podał podobną datę. Było o tym na wykopie niedawno ale nie mogę tego znaleźć. Być może nawet dowiedział się o tym z tego samego przekazu.

62. Rzeczywistość która nas otacza opiera się na wierze.
Jeśli w coś w gruncie rzeczy nie wierzymy to to się nie zmanifestuje. Jeśli nie wierzymy w duchy to ich nie spotkamy. Jeśli nie wierzymy że możemy być bogaci to nie będziemy bogaci, bez względu jak inteligentni jesteśmy i jak bardzo się staramy.
Warto tutaj przytoczyć kwestię fizyki kwantowej w której efekt eksperymentu zależy od świadomości obserwatora. Jest to naukowy fakt.
Chodzi o wiarę na poziomie matrycy świadomości a nie że ktoś sam przed sobą stwierdza że w coś wierzy.
Wiarę można przeprogramować pracując nad tym (trwa latami), lub podczas hipnozy (jedna, kilka sesji).

63. Żywe UFO.
Niektóre statki UFO to coś w rodzaju żywego biologicznego organizmu mającego własną świadomość.
damianooo5 - #mistycyzm #okultyzm #paranormalne #teoriespiskowe #creepy #ufo #obcy #k...
  • 11
62. Rzeczywistość która nas otacza opiera się na wierze.


@damianooo5:

słyszałem o podobnej wersji powiązanej z hipotezą symulacji, gdzie symulacja świata jest tak zaprogramowana, że sami kształtujemy swoje losy podświadomością. Dlatego optymistom przychodzi wszystko łatwiej, a niektórzy mają serię niepowodzeń bo zaakceptowali to i pragną tego aby ludzie się nad nimi użalali i chcą potwierdzić swoją wiarę w to, że oni są pokrzywdzeni przez los bardziej niż inni.

A co do
@Racjonalnie: Nie wiem, czy świat to symulacja jednak o działaniu podświadomości nauczyłem się z huny. I rzeczywiście odp ukształtowana podświadomość kieruje życie na całkiem przyjemne tory. Uważam jednak, że bez pomocy (inspiracji/podpowiedzi) nadświadomości, podświadomość do spółki ze świadomością korzysta zaledwie z ułamka tego, co we troje mogłyby osiągnąć
@the_white_crystal: no dokładnie. Dlatego tak ważne jest pierwsze kilkanaście lat życia. Bo wtedy kształtuje się nasz umysł, nasze przekonania, na podstawie czego kreujemy swoje życie. Później już coraz trudniej zmienić siebie, a tym samym swoje życie na inne.