Wpis z mikrobloga

@Svatekl: to sobie włącz jego ostatni filmik chyba(lub shoty z lajwu jakoś niedawnego), na nim #!$%@?ł, że zrobi to samo co gruby, żeby pokazać, że ludzie oglądają go tylko dla patologii no i miał racje 5k widzów o 2 w nocy. znając rafonixa telewizor wcześniej był już #!$%@?, robił dokładnie to co Daniel + wyzywał wasze matki a Wy go jeszcze propsujecie XD ja #!$%@? co za dno
@evilekeye: Przyciągnął ludzi na chwilę, ale na dłuższą metę przegrał. #!$%@?ł sobie telewizor, monitor i klawiaturę za 7 stów, dodaj szklanki które latały ze wściekłości po mieszkaniu. Co pikantniejsze kawałki zostały wycięte, skoro by tak mu zależało żeby przyciągnąć ludzi, to czemu stream od razu usunął? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Martinoz: a masz na jego kanale jakikolwiek zapis ze streamu ? oglądałem kiedyś rafonixa, jak był #!$%@? to #!$%@?ł tak, że głowa mała i nie bylo tak, że za minutę jest spokojny, był #!$%@? do samego końca. a wczoraj ? trzeźwy-pijany-trzeźwy-pijany. Znając rafonixa telewizor kupił do #!$%@?, zapowiadał patologicznego streama już dawno, więc co to kupić tv z #!$%@?ą matrycą i kopnąć go ? #!$%@?ł tylko monitor i klawiaturę co u
@evilekeye: Bo ludzie maja w dupie daniela czy tez rafona dla nas liczy sie rozrywka nie rozumiem tego emocjonalnego podchodzenia do youtuba, widze ze niektorzy zyjecie tym gorzej niz daniel czy rafon, zluzul majty i ciesz sie ze cos sie dzieje na tym yt i jest co ogladac :)
@Kalesonek: ej ja mam #!$%@? w to co Oni tam sobie robią, ale chodzi mi o ludzi na wykopie, którzy #!$%@?ą cały czas że JR JR a po wczorajszym, że rafon git XD pokazał tylko jak spodobać się wykopkom, zrobił udawanego drankstrima i zwyzywał im matki jak łoboda i sukces murowany. ( ͡° ͜ʖ ͡°)