Wpis z mikrobloga

  • 1
@pufa_ myślę że tak po równo jeśli chodzi o płeć, tak mi się jakoś napisało XD są i Włoszki, nawet jedna Francuska kiedy była ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@anolik: w sumie mam jeszcze jedno pytanie. Jak z językiem obcym? Można sobie wybrać którego chce się uczyc? Nie ukrywam ze zależy mi na francuskim i nie wiem czy jest jakaś szansa ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@anolik: Hej, znowu ja ( ͡° ͜ʖ ͡°) chciałam tylko zapytać jak z programami architektonicznymi na kompach? Z jakich korzystacie? Bo miałam kupować maca ale zaczęłam się zastanawiać czy na Macu beda dostępne potrzebne programy ( ͡° ʖ̯ ͡°) Moze z własnego doświadczenia powiesz czy ktoś na tym kierunku go ma i czy daje radę? Z góry dzieki :))
  • Odpowiedz
  • 1
@laczka na pierwszym roku ci się nie przyda komputer, tylko tyle co plansze złożyć w Photoshopie czy w czym tam Ci najwygodniej. Maca u mnie w grupie nikt nie ma, i jak ktoś pytał co kupić na grupie wydziału kiedyś, to raczej maca odradzali. Używamy standardowo autocada, a dodatkowo SketchUp + v-ray i tu jest ważny dobry procesor, chyba że chcesz cała noc czekać na jeden render ( ͡° ͜
  • Odpowiedz