Wpis z mikrobloga

Orientuje się ktoś odnośnie przekroczenia 24 pkt karnych w tym roku? #!$%@?łem dziś w jeden z najbardziej hejtowanych tramwajów w Polsce, przez co otrzymałem 6pkt co dało łącznie kwotę 28. Dostałem mandat, oraz zabrali mi prawko. Dali jakiś papierek, że mogę jezdzić przez 7 dni jeszcze. Pomijam, że rąbneli mi prawko po raz 6 w ciągu 7 lat. Uprzedzenie mają do mnie. Podobno od stycznia jest jakieś inne prawo i mieli nie zabierać prawko za punkty tylko jakieś szkolenia czy kij wie co, a tu taki szok. Policjant powiedział, że nic się nie zmieniło. Nie ukrywam, że prawko mi potrzebne jak woda rybie, a tu taki cyrk się #!$%@?ł. Teraz nie wiem czy odwoływać się od decyzji czy zapisać się na egzamin.

#prawojazdy #policja #polskiedrogi
  • 71
  • Odpowiedz
@Sergei: Kiedyś przez takiego pacana jak ty mój ojciec stracił nowe auto na które odkładał bardzo długo. Na skrzyżowaniu stal budynek a w lustrze widać auta z max 50 metrów. Nie wiem jak szybko tamten jechał ale ojca obruciło z 3 razy i zatrzymał się na słupie. Teren zabudowany 50 na godzinę. Bądź tak dobry i nie wsiadaj więcej głupcze za kierownicę samochodu.
  • Odpowiedz
Dobra, ale dlaczego zabrali mi prawko. Jak się zmieniły przepisy to nie powinni go zabrać.

@Sergei: robię prawie 150kkm rocznie, raz w roku zdarzy mi się dostać ze 4pkt. Co ze mną nie tak? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Jeżdżę lepiej niź 99,9% wykopków

Pomijam, że rąbneli mi prawko po raz 6 w ciągu 7 lat.


@Sergei: śmiem twierdzić, że jeździsz gorzej niż świeżo upieczony kierowca zaraz po wyjściu z WORD.

W ogóle to jak można #!$%@?ć w tramwaj? XD Wielki, oczojebny kolos, tory na drodze, znaki drogowe, często światła dodatkowo, jak można nie zauważyć tramwaju? XD
  • Odpowiedz
@Sergei jakby było to normalne to by ci prawka 6 razy nie zabrali. Nie potrafisz jeździć i pogódź się z tym, nie każdy musi umieć, nie ma obowiązku prowadzenia pojazdów w Polsce.
  • Odpowiedz