Wpis z mikrobloga

Orientuje się ktoś odnośnie przekroczenia 24 pkt karnych w tym roku? #!$%@?łem dziś w jeden z najbardziej hejtowanych tramwajów w Polsce, przez co otrzymałem 6pkt co dało łącznie kwotę 28. Dostałem mandat, oraz zabrali mi prawko. Dali jakiś papierek, że mogę jezdzić przez 7 dni jeszcze. Pomijam, że rąbneli mi prawko po raz 6 w ciągu 7 lat. Uprzedzenie mają do mnie. Podobno od stycznia jest jakieś inne prawo i mieli nie zabierać prawko za punkty tylko jakieś szkolenia czy kij wie co, a tu taki szok. Policjant powiedział, że nic się nie zmieniło. Nie ukrywam, że prawko mi potrzebne jak woda rybie, a tu taki cyrk się #!$%@?ł. Teraz nie wiem czy odwoływać się od decyzji czy zapisać się na egzamin.

#prawojazdy #policja #polskiedrogi
  • 71
  • 106
@Sergei sorry ale jeśli to nie bait to musisz być upośledzony xD

Stracić prawko to już w ogóle jest przypał ale się zdarza. Jeśli komuś zdarzyło by się dwa razy to ewidentnie coś jest nie tak. Więcej? Weź człowieku nie jeździj.

Mój ojciec: rocznie 80-120k kilometrów, jeden mandat na parę lat. I on nie jest z tych, którzy jeżdżą wolno, bo lubi sobie #!$%@?ć, co i mi się udzieliło.

Ja sam -