Wpis z mikrobloga

W sieci natrafiłem na przerażający film. Widać na nim kierowce, który celowo strąca rowerzystów samochodem, po czym wysiada i dobija ich młotkiem. Zadaje im ciosy na oślep, bez opamiętania. Miażdży im czaszki zadając ciosy w głowę, nie przestaje. Uderza ich nawet wtedy gdy ofiara nie daje żadnych oznak życia. Katuje tak jedną osobe, drugą, trzecią. A chwilę wcześniej przecież brutalnie ich potrącił swym samochodem. Widząc ten straszny widok angażuje się pewna kobieta, która z odwagą próbuje powstrzymać szaleńca. Dzielnie podchodzi bliżej i odgania napastnika. Jest bezbronna a on ma młotek. Bije ją, ale ta wiedząc, że jest w tej chwili jedyną kobietą, która jest w stanie ocalić nieprzytomne osoby od brutalnej śmierci nie przestaje walczyć a agresorem. W efekcie jeden cios uderza ją w ramie, kolejny w głowe po czym kobieta traci równowagę i upada na ziemię. Napastnik wtedy przysiada do niej i kieruje ciosy młotkiem w jej głowę, z impetem miażdży jej czaszkę a kobieta umiera.

Czy ktoś jest mi w stanie wyjaśnić co się #!$%@?ło na tym filmie? Widziałem to na tym głupim Sadisticu i aż mnie to poruszyło. Znane są jakies okoliczności tego co widzieliśmy? I czy osoby przeżyły? Gościa powinni skazać na śmierć za usiłowanie zabójstwa kilku osób.

Film: http://www.sadistic.pl/rozjuszony-kierowca-mlotkiem-traktuje-motocyklistow-vt452091.htm

#sadistic #liveleak #pytanie #kiciochpyta #internet #youtube #chiny #ludzie #swiat
  • 8
@Bunch: Ponoć wtedy płaci się jednorazową grzywnę za śmierć pieszego, a w przypadku kiedy pieszy przeżyje, kierowca przez długi czas musi ponosić koszty rehabilitacji i płacić za uszczerbek na zdrowiu pieszego.