Wpis z mikrobloga

Mirki, stwierdziłem, że skoro od czwartku w Lidlu są akcesoria rowerowe to muszę wcześniej kupić rower. Stało się, dołączyłem do #wykoptribanclub . Pierwsza trasa z Decathlonu w Piasecznie do Pruszkowa już za mną. Na razie się uczę i czuję sie trochę niepewnie, bo to moj pierwszy kontakt z szosą w życiu. Pan w Decathlonie niby przygotował rower do jazdy, ale przerzutki są bardzo źle wyregulowane, łańcuch przy niektórych przełożeniach obciera. Generalnie to jaram się i pomału zaczynam zabawę. #szosa #rower #rowery #tribanmafia
Pobierz Admiinistrator - Mirki, stwierdziłem, że skoro od czwartku w Lidlu są akcesoria rower...
źródło: comment_j9WezfWr401sdVDPajUEkkr6g1mTFXPt.jpg
  • 24
@Admiinistrator: fotela nie masz za nisko?

W Lidlu stosunkowo dobre są narzędzia - tzn w stosunku do swojej ceny (stojak serwisowy jest ich hiciorem od lat). Ciuchy są różne - np ich softshell to totalny syf, którego najgorszemu wrogowi bym nie polecił, ale koszulki letnie już są w miarę ok... chociaż ja wolę jerseye z Ali (ale to do mtb).

A np ten komplecik ci pomoże obskoczyć podstawową bieżączkę, w tym
Pobierz TwigTechnology - @Admiinistrator: fotela nie masz za nisko? 

W Lidlu stosunkowo do...
źródło: comment_DLYEBNIp2CKWAWqZaiQ3neiZoZRIYpcb.jpg
Ta. Nie czytałem nawet, stwierdziłem, że jak nie będzie pompować do 9 to i tak jej nie chcę, 3 dychy odżałuję. Do dziś nie zawiodła.