Wpis z mikrobloga

#polska #europa #gory #wakacje #podroze #podrozujzwykopem #autostop
Elo mireczki dajcie no pomysł gdzie pojechać autostopem w tym roku , miałem zajawkę na grecję jeszcze kilka dni temu, ale ceny mnie odstraszyły tak samo Skandynawie sobie odpuszczę, ale może gdzieś po Polsce w góry ofc, Pieniny już przebiegłem dosłownie w Tatrach kiedyś byłem myślałem może o Rysach w tym roku, ale to nie samemu a na stopa nie mam z kim jeździć i w sumie nie pamiętam gdzie jeszcze w Polsce byłem w górach, ale w sumie w Tatry no bym poszedł. Albo jakiś fajny tani kraj gdzie w europie i nie Niemcy do pozwiedzania? No dajcie mi jakiś fajny pomysł no bo sam nie wiem co robić.
  • 8
  • Odpowiedz
@Darkejas: Bałkany całe na stopa sa super. Polecam Serbie, Bułgarię (gory fajne, ludzie troche mniej) No i Rumunia. Tanio i pięknie. No i mozesz na stopa w gory ;P
  • Odpowiedz
@Lemink: niekoniecznie. Rzeczywiście u nich część ludzi tak jeździ do pracy np i płaci za przejazd, natomiast stopowicza z plecakiem zabierają normalnie (lokalsi często machają banknotem). 3 razy przyjechałam cała Rumunię na stopa i nie miałam takich problemów.
  • Odpowiedz