Wpis z mikrobloga

@wysuszony: też mnie to zastanawia, chociaż mieli wydawać konsolowe edycje KSP, poza tym zostali przejęci przez 2K Games, domyślam się, że to nie Squad zajmuje się bezpośrednio portowaniem
@Reepo: trochę ciężko to widzę bez myszki. Na WiiU bym zrozumiał, ale grać na padzie? No cóż, życzę powodzenia przy portowaniu, bo KSP uwielbiam i zawsze dobrze kiedy zwiększy się baza graczy. Fajnie by było jakby dodali więcej scenariuszy tylko na latanie.
@ultek: Wiesz, minimum 3gb ramu na komputerze, gdzie masz milion innych zadań które są robione w trakcie kiedy grasz, to mimo wszystko konsola, więc więcej ramu może być wykorzystane przez grę
@Piaer: KSP wychodzi niedługo na PS4 i Xbox One, więc chyba wymyślili sposób. Poza tym tutaj jest ekran dotykowy, budowanie na bank jest łatwiejsze dzięki temu
@Reepo: serio wychodzi na PS4 i XO? Nie wiedziałem, to bardz fajnie :) Wydaje mi się, że budowanie będzie trochę nieprzyjemne, dlatego dobrze by było jakby postawili na scenariusze i wiele gotowych pojazdów. Latać na padzie będzie się pewnie dobrze, tylko gorzej jak w locie trzeba będzie przerabiać kolejność stage... Nic niemożliwego, ale w takie gry ewidentnie lepiej się gra na PC.
@Reepo: Dla mnie ta gra jest bardziej kanapowa, więc eliminuje tutaj atut dotykowego ekranu. Moje misje są dość długie i złożone, więc granie w tramwaju odpada. Niemniej mam nadzieję, że wielu ludziom spodoba się KSP na konsolach. Może to przyciągnie też graczy do wersji PC.