Wpis z mikrobloga

Kurde jak można nie pić energetyków? Cały dzień na zmianę leżałam i spałam albo tylko leżałam. Ból głowy dopiero przed chwilą mi puścił chyba po piątym ibupromie. Wolałabym rzucać papierosy.
#gownowpis
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@NietzscheNaPropsie: tylko, że ja już byłam na takim levelu, że sporo dziennie ich leciało to uznałam, że rzucę, ale jutro z samego rana idę do sklepu po kurde burna zielonego i nie interesuje mnie to!
@magucio: kasy tak, ale z tym zdrowiem to tak różnie. Bez energetyków czuję się gorzej xD
@laVey: jak dawno nie piłaś to nie od tego. Ja teraz to i tak ograniczyłam,
  • Odpowiedz
@PiccoloColo: na mnie kawa nie działa w ogóle a energetyki jak najbardziej, ale to zależy jakie, bo jakieś gówniane blacki, inne tigery albo co gorsza bepowery to wiadomo, że nie działają xD
  • Odpowiedz
@gouomp: To jak możesz w ogóle to porównywać... Rzucanie fajek jest #!$%@?, a dzień, dwa czy trzy bez energoli/kawy/kofeiny w tabsach wytrzymam bez problemu, mimo że zazwyczaj pijam to litrami.
  • Odpowiedz
@magucio: nie no, byłam gotowa, że mogę być trochę senna, ale nie wiedziałam, że będzie aż tak. Jestem od tego gówna uzależniona bardziej niż myślałam ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@gouomp: Matka wie, że ćpiesz? A tak na serio nie pij tego gówna, rozpieprza wszystko się da: od wrażliwości na insulinę, po pH żołądka a w gratisie dostajesz problemy z rytmem serca. Kup sobie magnez w aptece
  • Odpowiedz