Wpis z mikrobloga

Kurde jak można nie pić energetyków? Cały dzień na zmianę leżałam i spałam albo tylko leżałam. Ból głowy dopiero przed chwilą mi puścił chyba po piątym ibupromie. Wolałabym rzucać papierosy.
#gownowpis
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PiccoloColo: Wiedza nie ma nic do rzeczy, raczej zajebisty smak i to, że w każdej #!$%@? żabce czy innym chrabo idzie to kupić. Czujesz się jak kapeć, jesteś akurat w sklepie po bułki/fajki/#!$%@? wi co to przy okazji zamiast butelki kupujesz energola i czujesz się lepiej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Akos: takie rzeczy to modafinil. Niekoniecznie równie dobrze mogą powodować rozdrażnienie, gonitwę myśli i brak koncentracji. Raz na jakiś czas można wypić ale jak ktoś wali dziennie po pare to znaczy, ze cos z jego życiem jest nie tak. Ludzie lubią sie oszukiwać a mała puszeczka tego scierwa im w tym pomaga
  • Odpowiedz
@Akos Ale kofeina to stymulant i częste jej stosowanie "uodparnia" na nią. Można podbijać stawkę, ale ze stratą dla organizmu.
Co do wiedzy, to chodziło mi raczej o lepsze suplement pobudzające.
Kofeiny nie demonizuje, bo sam brałem na raz o wiele większe dawki niż w Red Bullu, ale to wszystko z głową.
  • Odpowiedz
@buffot: Nie trzeba Sherlocka, żeby stwierdzić, że coś z moim życiem jest nie tak i nie nazwałbym tego oszukiwaniem siebie. Tak samo z fajkami, często się pali, żeby rozładować napięcie i palacze często o tym wiedzą, ale palą ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@PiccoloColo: Jakie stymulanty polecasz z takich, które mnie nie przeorają bardziej niż kofeina i będę mógł się nimi delektować jak porannym espresso?
  • Odpowiedz
@Akos U z tym delektowaniem to raczej średnio, bo tu chodzi głównie o działanie. Chociażby arginina. Uwaga, jest dosyć droga. Jak nie zapomnę to podrzucę jutro jakieś materiały.
  • Odpowiedz