Wpis z mikrobloga

#polska #uk #zagranico #polak #praca #gotujzwykopem #cebuladeals

Ludzie wracają do Polski z UK i się śmieją (niektórzy nawet piszą na Mirko), że na kawę w Macu trzeba godzinę pracować. Niech sobie pójdą na truskawki w Londynie, pośmiejemy się razem XDDDDDD

Znajoma pisze, że na Wyspach dwa funty za 100g wyrobu truskawkopodobnego XD
A ja tu mam kilogram za 1,70 €/1,50 £!!!!!!

Do tej miski zmielono dokładnie kilogram truskawek, które właśnie zjadłem z kluskami (albo z makaronem, jak kto woli). I wiecie, co zrobię? KUPIĘ SOBIE NASTĘPNY KILOGRAM BO #!$%@? MOGĘ BO MNIE STAĆ!!! XDDDD
Sprattus - #polska #uk #zagranico #polak #praca #gotujzwykopem #cebuladeals 

Ludzi...

źródło: comment_QsN4Dlc75jzM1BXz6IfoFlbzzVr4hQyc.jpg

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
@Sprattus: Taaaak? To idź po czereśnie. 2 tygodnie temu przez kilka dni po 20zł były. Nie znam tak drogich owoców obecnie jak czereśnie i to nasze, a nie ściągane z drugej półkuli.
  • Odpowiedz
@Monalka: Świętokrzyskie, ale u nas jest dużo czereśni i może dlatego. Przez ponad tydzień cena się trzymała, obecnie nie wiem ile bo nie kupuję,
  • Odpowiedz
W Polsce to chyba zasługa dużej ilości producentów- często małych gospodarstw produkujących na potrzeby lokalnego rynku.

@Monalka @Luks_x Czereśnie już w zeszłym roku potrafiły kosztować po 25-30 zł/kg, także na cenę 20 zł/kg proszę nie narzekać- w tym roku wymarzło jakieś 80-90%.
  • Odpowiedz