Wpis z mikrobloga

Zamieszczam ten wpis w odniesieniu do postaci @feuer

Chcialbym wyjasnic, jako zawistny polaczek, ze nasz drogi przyjaciel troche leci pod #!$%@?.

Otoz bylem kilka razy w Azji Poludniowo-Wschodniej (a sa to rejony w ktorych rozbija sie nasz przyjaciel) i chcialbym wyjasnic wykopowej gawiedzi kilka faktow:

1. Azja Poludniowo-Wschodnia (poza Singapurem) jest rejonem bardzo tanim. Wynajem mieszkan,koszty zycia i noclegi w hotelach kosztuja tam mniej niz w Polsce. Mowie tu o takich krajach jak Tajlandia, Birma, Wietnam, Laos, Kambodza, Filipiny czy Indonezja.
2. Azja Poludniowo-Wschodnia posiada bardzo rozlegla siec polaczen tanich linii lotniczych (z cenami czesto nizszymi niz te Ryanaira) Prosze zrozumiec, ze lot z Bali do Kuala Lumpur moze kosztowac 100zl (a jest to odleglosc jak z Warszawy do Barcelony)

Jednym slowem, gdy zarabiasz nawet typowa polska pensje, mozesz w rejonie kolegi czuc sie komfortowo (poza Singapurem, ktory ma bardzo drogie hotele)

Nasz kolega mieszka(l) w Indonezji, na wyspie Bali. Bali slynie z jedej z najtanszych baz noclegowych w calej Azji Poludniowo-Wschodniej. Wystarczy skumac, ze 4* hotel kosztuje tam od 60zl za noc. ZA 2 OSOBY!!!

https://www.booking.com/hotel/id/grand-bimasena.pl.html?aid=357019;label=gog235jc-hotel-XX-my-vipodNresidence-unspec-no-com-L%3Apl-O%3AwindowsS10-B%3Achrome-N%3Ayes-S%3Abo-U%3Asalo-H%3As;sid=20c342764f72af77c936ac5679292e6f;all_sr_blocks=50049801_90934438_0_1_0;checkin=2017-10-03;checkout=2017-10-04;dest_id=835;dest_type=region;dist=0;group_adults=2;highlighted_blocks=50049801_90934438_0_1_0;hpos=4;nflt=class%3D4;room1=A%2CA;sb_price_type=total;srfid=a30abbf19d057dafee98bab579fa741bc56d744eX4;type=total;ucfs=1&;selected_currency=PLN;changed_currency=1

Zrozumcie wiec, ze nie jest wielkim problemem, zeby wynajac sobie dom z basenem za kwote nizsza niz kawalerka w Warszawie! Zamieszczam przyklad na szybko mieszkanka za 2k zl za miesiac. Oczywiscie mozna znalezc taniej na miejscu. Pewnie za polowe ceny.

http://www.balibudgethousing.com/rentals/great-apartment-rent-umalas/

Tak wiec drogi @feuer jako cebulak z Polski zauwazylem, ze sie lansujesz troche tanio, bo wykorzystujesz niewiedze naszych kochanych wykopkow, ktorzy mysla, ze spotkales zlota rybke z 3 zyczeniami...

Jak sie lansowac, to w Nowym Jorku, Amsterdamie, Seszelach czy Singapurze, gdzie ceny dobrych hoteli zaczynaja sie od 1000zl za noc.

Twoj ostatni wpis z Kuala Lumpur z apartamentowca Vipod Residences tez dupy nie urywa! Czekamy na Singapur i zdjecie z dachu z Marina Bay Sands (nocleg za 1200zl a nie 200 jak w Kuala Lumpur)

https://www.booking.com/hotel/my/vipod-residence.pl.html?aid=357019;label=gog235jc-hotel-XX-my-vipodNresidence-unspec-no-com-L%3Apl-O%3AwindowsS10-B%3Achrome-N%3AXX-S%3Abo-U%3AXX-H%3As;sid=20c342764f72af77c936ac5679292e6f;dist=0&group_adults=2&sb_price_type=total&type=total&

#oswiadczenie #takaprawda #polak #podroze #emigracja
Pobierz
źródło: comment_v1PXnQdA403hGIfYEylfyX0jCplYvoCl.jpg
  • 135
@Zyd_Suss place więcej za hotel w Warszawie (takie zadupie w PL), ale chyba jednak @feuer ma ładniejszy widoczek i ciekawsza okolice niż kilka wieżowców i Pałac Prezydencki. Także to chyba jest pewien lans. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A ze tanio, to jeszcze lepiej może niektórych dupa piec, że zarabia całkiem spoko, ale niektórzy zarabiając tyle w PL gowno robią z kasą ( ͡° ͜ʖ ͡°
@Zyd_Suss: Ja #!$%@?, człowieku nie po to mam tego Feuera na czarno, żebyś wklejał posty jak cie boli dupa że on robi zdjęcia z hotelu czy znad morza. xD Jak ci #!$%@? brakuje atencji to sam tam poleć i trochę porób, wykopkom dużo nie trzeba żeby zaimponować.
@Zyd_Suss: mimo wszystko wolałbym mieszkać na ciepłym i tropikalnym Bali za 500$ miesięcznie niż w gówno amsterdamie, czy syfiastym przepłaconym nowym jorku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zrozumcie że luksus to nie patrzenie to ile towar kosztuje żeby się zazdrośnikom w dupie przewróciło, ale jak towar jest dobry.
Gdyby jakiś Chińczyk produkował zegarki tak samo dobre ale 300 razy tańsze niż Patek Philippe to mogłyby się nazywać nawet
@feuer: Mirki odkryły to o czym pisałem rok temu ^^
Faktem jest natomiast, że nie przypominam sobie żebyś kiedykolwiek chwalił się kosmicznymi zarobkami...to juz mirki same sobie dopowiedziały.
Może wydaje im się ,że palma za oknem oznacza luksus ^^ Czasem to oznacza...jednak zazwyczaj palma za oknem oznacza ,że jesteś w kraju trzeciego świata :)
@panczekolady: Są deweloperzy dłubiący WP którzy zarabiają takie pieniądze jakich deweloperzy (he, he) "prawilnych" technologii/języków nigdy
Jako zawistny Polaczek już dawno twierdziłem, że Pan @feuer to typ, który nie potrafił w Polsce ani zarobić ani znaleźć sobie kobiety, więc wyemigorwał do bieda krajów w poszukiwaniu taniego życia i kobiet, dla których każdy biały to obietnica lepszego życia.
Dlatego Azja południowo wschodnia jest zajebista. Ciepło, tanio i na wypasie.

P.S Szukam ziomka do wyprowadzki na Filipiny
ja nie mam pretensji, tylko sie upewniam, ze nie zrozumiales zle mojego podejscia do zycia. I ze nie lansuje sie na bogacza. Koniec koncow zegarek mam za 50EUR, ubieram sie glownie w Zara i GAP, a 6letniego Macbooka wymienilem dopiero jak sie rozpadl ( ͡º ͜ʖ͡º) Mam 31 lat i nie mam samochodu ani zadnych nieruchomosci, bo staram sie miec jak najmniej rzeczy, ktorymi trzeba sie przejmowac
szanuje, że komuś się chciało robić research na podstawie tego kto jakie zdjęcia wrzuca xD no ale nie od dzisiaj wiadomo, że na wykopie wystarczy spytać o ajfona, żeby 10 fanom xiaomi dupa pękła xD

HURR DURR LANSUJESZ SIE HAJSEM BO WSTAWIASZ FOTY Z BASENU A TO NIE JEST DROGIE xD

@Zyd_Suss kup wentylator na zapas bo znowu braknie jak w bloku temperatura skoczy xD