Wpis z mikrobloga

Mirki i Węgierki, tydzień temu wydałem swoją pierwszą grę mobilną, którą pomagaliście mi tworzyć, z tej okazji mam dla Was #rozdajo jedynego w swoim rodzaju Xiaomi Mi Band 2.
Opaska jest nowa, tylko sprawdziłem czy działa, wysyłka na mój koszt.

Będzie mi miło jak pobierzecie moją grę, pogracie i dacie znać w komentarzu czy się podoba:
Link Android
Link iOS

Zasady: Plusujemy wpis, w poniedziałek o 20:00 losowanie za pomocą mirkorandom, zielonki won ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#zadarmo #xiaomi #miband #miband2 #chwalesie #gamedev #unity3d #ios #android
kamcc - Mirki i Węgierki, tydzień temu wydałem swoją pierwszą grę mobilną, którą poma...

źródło: comment_uF5sAq9R4z3kALSrNyouwWUO081LufTK.jpg

Pobierz
  • 50
  • Odpowiedz
@kamcc: bardzo zacny wytracacz czasu. Zdecydowanie pogram. Ale aż mnie zastanawia, czy jest jakiś koniec? Jest kiedyś tak, że balonik wylatuje w końcu?
I te różne, różne kolory i wzory baloników, 12/10.
A temu gówniakowi z intra należą się wciry.

  • Odpowiedz
@kamcc obok okna z ruchami to obok po lewej można by dać ile trzeba na 3 gwiazdki żeby nie było trzeba klikać za kazdym razem żeby zobaczyć, albo obok przynajmniej jakąś małą czcionką. Do tego to co pisał wyżej jeden z Mirkow z tym że klocki można w siebie włożyć bo też mi się zdażyło
  • Odpowiedz
@kamcc: czemu tak okrutnie się tnie na iOS?

I czy tak miało być, ze jak blok złapiesz i trzymasz, ze balon zdąży przeleciec, a potem go cofniesz na miejsce to nie zlicza tego jako ruchu?
  • Odpowiedz