Wpis z mikrobloga

TAAK znalazłem szczęście na tinderze dopasowalo mnie z taką 8,4/10 pogadaliśmy 20 min czułem że się napala odpisywała po sekundzie, więc ja odrazu mówię jej,, dzisiaj mam trochę czasu nie mam pojęcia kiedy taka sytuacja się powtórzy więc spotkajmy się za godzinę obok Adasia,, ona po minucie,, pewny siebie jesteś podoba mi się.. Oczywiście spotkajmy się,, szybko założyłem ciuchy takie 8,7/10 żeby nie myślała że stroje się jak głupek dla niej wygadalem zacnie schowalem się delikatnie obserwując ja przyszła.! Po chwili podbijam ile mówię jej,, no hej pączusiu,, ona w śmiech temat się kleil poszliśmy na spacer Wisła itd poczułem że jest gotowa więc delikatnie się zatrzymaliśmy i mówię jej ,, gdy zobaczyłem twoje zdjęcie poczułem najlepsze uczucie w całym dniu chce się poczuć jeszcze lepiej,, pocałowałem ją ona odwzajemnila dosyć długo... Nie było seksu bo nie zabiegałem o niego szacunek nawet pierwszej randce wypada mimo wszystko.. Także moja rada jest taka być cie pewnymi siebie na tych tinderach nie pytajcie czy masz ochotę tylko że idziemy.. Wiadomo o co chodzi wtedy zawsze coś wyrwiecie aaa i jak jakaś różowa na śmieszna wiadomość odpisze haha to ja zbesztac życzę miłego dnia.!
#tinder i #badoo i #rozwepaski, # podrywajzwykopem #mirki #podrywajzwykopem
  • 9
@PrawyKuba: baby są jak faceci są pewne siebie oraz wycofane każda kobieta trzeba traktować wyjątkowo, no bo każdy człowiek jest wyjątkowy tutaj nie ma reguły możliwe że tak będzie za tydzień ale przeżyje ten tydzień w szczęściu! :)