Wpis z mikrobloga

@RzecznikWykopu: Gdyby była melina, to by nie było tramwaju. No i gdyby była melina, to by nie było niku.

Jejku. taki człowiek jak Tiger nigdy nie ogarnie, że nawet jak by pokazał pozłacany kibel, to byłby wyśmiany i nikt nie uwierzyłby w jego "bogactwo".

Nabijamy się z niego, ale to musi być jakaś mała tragedia dla człowieka, kiedy całe życie chce coś komuś udowodnić. A im bardziej próbuje, tym bardziej się
że nawet jak by pokazał pozłacany kibel, to byłby wyśmiany i nikt nie uwierzyłby w jego "bogactwo".


@reddrv: już raz pokazywał luksusowy apartament z neta i mieszkanie znajomych jako jego dom w Zgierzu

Nabijamy się z niego, ale to musi być jakaś mała tragedia dla człowieka, kiedy całe życie chce coś komuś udowodnić.


@reddrv: Żadna tragedia. Kłamczuszek, cwaniaczek, złodziejaszek, menel i pijak. Tyle ludzi mu hajs wpłaciło na pozdrowienia a
@RzecznikWykopu: Sto procent racji. Nie chodziło mi o użalanie się nad jego losem, raczej spojrzałem na to z perspektywy takiego przeciętnego, jak sądzę - w miarę normalnego człowieka jak na przykład ja. ( ͡° ͜ʖ ͡°) On sam stworzył sobie świat, w którym żyje i tylko na jego własne życzenie jest to świat niepranych ciuchów i mitomanii.