Wpis z mikrobloga

@wojtouchy: myślę że jednak będę musiał zrobić jakiś gustowny płotek w okół tego. mam wykładzinę w całym pokoju i nie uśmiecha mi się pranie jej za każdym razem jak królik się wysika poza kuwetą
ale płotek chyba będę mógł wywalić gdy już nauczy się z kuwety korzystać

jakiej rasy jest ten przy misce? chcę takiego!
@Doman_60: powiem ci ze na panelu sie ślizgają i nie chodzą, przynajmniej ten duży bo mały jeszcze za chudy i mu sie łapy nie rozjeżdżają, ale młody w tydzień sie nauczył ze nie moze wychodzić za trawę i jak sie krzyknie "NIE, wracaj" to spierdziela szybciutko :)

Ten młody to królik miniaturka baranek :) chyba za jakieś dwa miesiące weźmiemy kolejnego xD
@wojtouchy:

chyba za jakieś dwa miesiące weźmiemy kolejnego xD

u mnie pewnie też nie skończy się na jednym, dziewczyna ma na ich punkcie świra. No to chyba muszę zarezerwować więcej kasy niż myślałem ;p

i jak sie krzyknie "NIE, wracaj" to spierdziela szybciutko

zakładam, że proces uczenia tego to coś w stylu : jak królik wyjdzie, mówisz te słowa i przesuwasz go na trawkę, tak ?
Trochę jak z psem ;p
@Doman_60: No dokładnie tak go uczyłem i w sumie nawet jak gdzieś wyjdziemy i zostają na zewnątrz to sa grzeczne

do kuwety tez dosyć szybko sie nauczył robić chociaż czasem zdarza mu sie popuścić przy jedzeniu xD
Najgorzej jak sie o cos #!$%@? to potrafią na złość sie zesrac na trawę

stary reaguje na imię ale młody jeszcze nie do końca. Najlepszy jest moment jak sie wróci do domu, to jak