Wpis z mikrobloga

U was psy też tak obchodzą zakazy? Odi ma zakaz wchodzenia do naszej sypialni, niestety bardzo często wpadają mu tam piłki, dokładnie koło łóżka, a jak już biedny, wymęczony dojdzie koło łóżka to zasypia, zgon, trup, nie da się go ruszyć bo śpi cwaniaczek, mówisz wyjdź, to wyciągnie się maksymalnie, że jedynie tylne łapki są w salonie, a reszta w sypialni.
I ta mina mówi - Człowiek nie czepiaj się, przecież jestem w salonie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pobierz KornixPL - U was psy też tak obchodzą zakazy? Odi ma zakaz wchodzenia do naszej sypia...
źródło: comment_BkoRrwIxqoL4PGV0pm1Qry6hihCGBahC.jpg
  • 21
@gruby840: Rasa Kundelek - dane rodziców: Prawdopodobnie któryś z nich był owczarkiem niemieckim, albo też kundlem po owczarku, wziąłem go ze schroniska prawie rok temu, teraz już dorosły waży 15-17 kg
@tylkopstryk: sierść, brudne łapy - nie mam ochoty spać w pościeli po której skakał mój pies, a wcześniej był na dworze. Nie myję mu po każdym przyjściu łapek, a psy przecież chodzą po sikach, gównie, czasem jakieś wymioty czy po prostu stare jedzenie (moi sąsiedzi nie wiedzieć czemu bardzo lubią wyrzucać śmieci przez balkon).